DZIAŁKA Z DOMKIEM NAD JEZ. BUDZISŁAWSKIM

sprzedaż • działka • rekreacyjna


wielkopolskie • Szydłówiec


88 000 PLN
20 301 €
17 700 £
22 928 $
  • 548
161 zł
37 €
32 £
42 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Na sprzedaż działka rekreacyjna o pow. 548m2 z domkiem letniskowym o pow. ok 30 m. Działka usytuowana jest nad jeziorem Budzisławskim, które  leży na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego i urzeka wszystkich swoją krystalicznie czystą wodą. Wysoka przejrzystość tego jeziora, piękne dno i podwodne łąki ściągają tutaj zarówno zawodowych nurków jak i wielbicieli wypoczynku nad wodą, w której można się przejrzeć. Na działce znajdują się liczne drzewa i krzewy oraz grill. Domek jest wyposażony, składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki z prysznicem. Na piętrze znajdują się miejsca do spania. Przed domkiem jest zadaszony taras ok. 10m2 na którym można się relaksować.  Dojście do jeziora dróżką prowadzącą przez las Państwowy ok 350m. Zapraszam na  prezentację.
500 371 166


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie tej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie nieruchomości.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ok. 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 548 m2
  • powierzchnia działki: 548 m2

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek