• Nieruchomości woj. Wielkopolskie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 50.62m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 559 000 PLN
  • MiastoPoznań
  • Rok budowy1970

Opis szczegółowy

NA SPRZEDAŻ 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM | POZNAŃ - GRUNWALD | UL. RASZYŃSKA

Polecamy na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe położone na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Raszyńskiej - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji z doskonałą komunikacją i pełną infrastrukturą miejską.
Lokal o powierzchni 50,62 m² znajduje się w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald. Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 6,20 m². Łączna powierzchnia wraz z pomieszczeniem przynależnym wynosi 56,82 m².

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
przestronny salon z wyjściem na balkon,
niezależna sypialnia,
osobna, jasna kuchnia z oknem,
łazienka z prysznicem,
szeroki korytarz.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
bardzo ustawny układ pomieszczeń,duży salon z możliwością wydzielenia dodatkowej strefy,balkon z widokiem na zieleń,osobna kuchnia z oknem,wymienione drzwi wewnętrzne,nowo wymieniona istalacja elektryczna w całym mieszkaniu,nowe podłogi,nowe meble i sprzęty kuchenne,świeżo odświeżone ściany — wykonano gładzie i malowanielokal jasny i dobrze doświetlony,ogrzewanie miejskie,ciepła woda z piecyka gazowego Junkers (wymieniony na nowy w 2024),obszerna piwnica,świetna lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
LOKALIZACJA:
Grunwald to jedna z najbardziej poszukiwanych dzielnic Poznania. W najbliższym otoczeniu znajdują się:
przystanki tramwajowe i autobusowe,
sklepy i punkty usługowe,
szkoły i przedszkola,
tereny zielone,
szybki dojazd do centrum miasta,
dogodny wyjazd w kierunku Ławicy i autostrady A2.

Forma własności: pełna własność z księgą wieczystą.

Oferta idealna:
dla singla,pary,inwestora poszukującego mieszkania pod wynajem,osób szukających mieszkania w dobrze skomunikowanej części Poznania.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Świadectwo charakterystyki energetycznej - zapotrzebowanie na energię:

EU - użytkową (kWh/m2*rok): 106.06; EK - końcową (kWh/m2*rok): 137.90; EP - nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 122.90; EC02 - Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 0.04; UOZE - Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową [%]: 0.00;

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894105
  • Data publikacji: 22 maja 2026 17:07 (4 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 / 3

Mapa

Wielkopolskie, Poznań ,
Radosław Radziwiłko

Radosław Radziwiłko

+48XXXXXX500
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Poznań

nieruchomosci-wielkopolskie-24.pl / 15894105

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

559 000 PLN

11 043 zł/m2
Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 50.62m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1970