• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 670

15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15725343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24675329 15725343 OBNIŻKA CENY !!!! Wieleń okolice, Wrzeszczyna Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 100,97m2 Bydynek murowany, częściowo podpiwniczony. Fundamenty z kamienia, wzmocnione betonem ze zbrojeniem. Część r...

Wrzeszczyna (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

485 000 PLN (4 850 zł/m2)

6
1
100 m2
2021
15886708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27765976 15886708 Wyjątkowy dom z potencjałem inwestycyjnym w Szamotułach!Szukasz przestrzeni dla rodziny, a jednocześnie myślisz o mądrej lokacie kapitału? Ta oferta jest dla Ciebie!Z przyjemnością prezentujemy wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 261,50 m² , poł...

Szamotuły (Wielkopolskie, gm. Szamotuły)

899 000 PLN (3 438 zł/m2)

7
2
261.5 m2
1996
15875250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27527209 15875250 Nie każda nieruchomość daje możliwość stworzenia domu dokładnie według własnej wizji. Ten szeregowiec na Podolanach to propozycja dla osób, które szukają solidnej bazy, doskonałej lokalizacji i przestrzeni, którą można zaprojektować od nowa – bez kom...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

910 000 PLN (4 272 zł/m2)

6
1
213 m2
1979
15884948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27714685 15884948 Szukasz domu, który zapewni wygodną przestrzeń dla rodziny i jednocześnie dobrą lokalizację? Ta nieruchomość w Trzemesznie to funkcjonalny i zadbany dom, gotowy do zamieszkania. Dom o powierzchni użytkowej 102,53 m² położony jest na działce o powierz...

Trzemeszno (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

750 000 PLN (7 282 zł/m2)

4
1
103 m2
1985
15781640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25832256 15781640 DOM Z DUSZĄ I KLIMATEM - IDEALNY DLA RODZINY, BLISKO JEZIORA! Jeśli marzysz o domu, w którym od pierwszych chwil czuć ciepło i spokój, a jednocześnie chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wolnostoj...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

585 000 PLN (3 900 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15884542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27706329 15884542 Polecamy na sprzedaż dom, w idealnej lokalizacji z ogromnym potencjałem!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Września - centrum miasta gdzie wszystkie wygody znajdują się na wyciągnięcie ręki!Na powierzchnię 192 m2 składają się :- 4 pokoje,- prz...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

929 000 PLN (4 839 zł/m2)

4
-
192 m2
1980
15849069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26957757 15849069 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący w pięknej okolicy!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Lednogóra, oddalona ok. 15 km od Gniezna.Dom o powierzchni 66m2 składa się z:- 3 pokoi,- kuchni,- korytarza, - łazienki.Budynek w stanie dobrym, jednak ...

Lednogóra (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

449 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15897082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27993755 15897082 Polecamy na sprzedaż dom z potencjałem!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Niewolno - w pobliżu Trzemeszna - około 15 km od Gniezna.Na powierzchnię 123m2 składają się :- salon z balkonem,- 3 pokoje,- łazienka- kuchnia- korytarz- pralniaDom posi...

Niewolno (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

759 000 PLN (6 171 zł/m2)

4
-
123 m2
-
15850416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26996359 15850416 RODZINNY DOM Z PIĘKNYM OGRODEM!!! KWADRAT prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy w Taborze Wielkim. W Bralinie w odległości ok.3 km znajduje się Szkoła Podstawowa, Przedszkole i Żłobek. Dzieci do szkoły i ...

Tabor Wielki (Wielkopolskie, gm. Bralin)

799 000 PLN (5 627 zł/m2)

5
-
142 m2
2008
15849417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26965576 15849417 Biuro KWADRAT prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Myślniew, gmina Kobyla Góra (woj. wielkopolskie). To idealna propozycja dla osób szukających ucieczki od zgiełku miasta, ceniących spok&o...

Myślniew (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

679 000 PLN (5 105 zł/m2)

4
-
133 m2
1995
15848077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26931537 15848077 DOM Z SAUNĄ + BIZNES! MIESZKAJ I ZARABIAJ! KWADRAT prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy w Mroczeńu. W Mroczeniu znajduje się Zespół Szkół, gdzie mamy Szkołę Postawową oraz Przedsz...

Mroczeń (Wielkopolskie, gm. Baranów)

650 000 PLN (3 110 zł/m2)

9
-
209 m2
1994