• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 546

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15860773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27184210 15860773 Nowoczesne mieszkanie przy zielonych terenach Cybiny i jeziora Maltańskiego – gotowe do wprowadzeniaSzukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub pary, w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum i galerii handlowych...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

895 000 PLN (13 058 zł/m2)

3
-
68.54 m2
2022
15866826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27329299 15866826 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBEZPIECZNA TRANSAKCJA Z LICENCJONOWANYM I UBEZPIECZONYM POŚREDNIKIEMDzień dobryMam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży urokliwie położonego mieszkania w spokojnej i zielonej dzielnicy Poznan...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

385 000 PLN (10 132 zł/m2)

2
-
38 m2
1980
15778108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25742391 15778108 Polecam na sprzedaż ciekawą ofertę inwestycyjną. Bardzo dobrze funkcjonujący lokal, w nowym kompleksie, wynajmowany na zasadzie najmu krótkoterminowego. Całość w chwili obecnej obsługiwana przez firmę zarządzającą (obsługa najmu, sprzątanie), ist...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

446 341 PLN (19 406 zł/m2)

1
-
23 m2
2023
15884417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701825 15884417 Uwaga: Lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją. Polecam do sprzedaży rewelacyjny lokal na poddaszu wyposażony w klimaty...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

319 000 PLN (17 722 zł/m2)

2
1
18 m2
1950
15849988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26984208 15849988 Kontakt i prezentacja: Katarzyna Trębacz - tel. 791 444 630 Oferta bez prowizji! Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci każdego miłośnika przyrody i spokoju, oferując piękne widoki na r...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

461 769 PLN (11 840 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15849986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26984209 15849986 Kontakt i prezentacja: Katarzyna Trębacz - tel. 791 444 630 Oferta bez prowizji! Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci każdego miłośnika przyrody i spokoju, oferując piękne widoki na r...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

492 450 PLN (10 705 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15806965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26357052 15806965 Kontakt i prezentacja: Katarzyna Trębacz - tel. 791 444 630 Oferta bez prowizji!   Komfortowe, czteropokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci każdego miłośnika przyrody i spokoju, oferując piękne widok...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

917 363 PLN (12 921 zł/m2)

4
-
71 m2
2025
15718710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24556015 15718710 Kontakt: tel 791 444 630 Katarzyna Trębacz Prowizja 0% Na sprzedaż ładne dwupokojowe mieszkanie, gotowe do odbioru, w standardzie developerskim. Piękna panorama z 5 piętra (zdjęcia) w wysokim standardzie części wspólne budynku. Mieszkanie o pow.43,83...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

561 024 PLN (13 047 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15850612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26999973 15850612 Polecam na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na ul. E. Meissnera w Poznaniu (Nowe Ogrody) W chwili obecnej do dyspozycji jest salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia. Z salonu wyjście na duży balkon - duże okno balkonowe w pełni...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

445 000 PLN (13 906 zł/m2)

2
-
32 m2
2023
14974612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 5899404 14974612 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam bardzo przytulne mieszkanie, wymagające odświeżenia, które położone jest na pierwszym piętrze, w stylowej prz...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (7 945 zł/m2)

3
1
73 m2
1937
15872081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27485320 15872081 Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie 26,3 m² - Poznań, ul. Garbary 62, blisko Starego RynkuNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,3 m² zlokalizowane w samym centrum Poznania, przy ul. Garbary 62. Lokal znajduje się w suterenie, jednak posiada pełnowy...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

279 000 PLN (10 608 zł/m2)

1
-
26.3 m2
1900
15884142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do objęcia od zaraz. Możliwość założenia księgi wieczystej. os. Czecha 27695545 15884142 Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,2 m², położone na 2. piętrze niskiego, ocieplonego bloku na zielonym i bardzo dobrze zagospodarowanym os. Czecha na Ratajach w Poznaniu.Budynek po pełnej termomodernizacji, co ...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), os. Czecha 44

530 000 PLN (8 983 zł/m2)

3
1
59 m2
1976