• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 542

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15695560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne mieszkanie po remoncie, ul. Kolejowa 24104487 15695560 Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy mało ruchliwej ul. Kolejowej, na poznańskim Łazarzu w Poznań. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających gotowego mieszkania do zamieszkania, jak i d...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (15 346 zł/m2)

2
1
26 m2
-
15284449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe i ciche, z dwoma balkonami, Piątkowo 14763002 15284449 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 95 m², zlokalizowanego w poznańskiej dzielnicy Piątkowo, na osiedlu Stefana Batorego. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze zadbanego budynku z 2...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

955 000 PLN (10 053 zł/m2)

4
2
95 m2
2006
15896059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27966273 15896059 NA SPRZEDAŻ FUNKCJONALNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI – OS. BOLESŁAWA CHROBREGO, PIĄTKOWO, POZNAŃNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,80 m², położone na 5. piętrze w wysokim, 15-piętrowym budynku z dwoma windami, zlokali...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

569 000 PLN (12 158 zł/m2)

2
-
46.8 m2
1980
15778163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25745598 15778163 Na sprzedaż przestronne, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 76,6 m², położone w przedwojennej kamienicy przy ul. Stanisława Karwowskiego 10 – w sercu poznańskiego Łazarza, jednej z najbardziej klimatycznych i pożądanych dzielnic miasta.To ...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

920 000 PLN (12 010 zł/m2)

3
-
76.6 m2
1912
15704358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24263001 15704358 Stylowe 5-pokojowe mieszkanie lub dwa mieszkania lub mieszkanie i biuro ok. 121 m2 w kamienicy z duszą w sercu Łazarza przy ul. Karwowskiego 10Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 121 m², zlokalizowane w ciekaw...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 340 000 PLN (11 385 zł/m2)

5
-
117.7 m2
1912
15851000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27011221 15851000 Niniejsza oferta dotyczy sprzedaży atrakcyjnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 47,22m2, z przestronnym balkonem 10m2 na poznańskich Naramowicach przy ul. Maków Polnych. ATUTY OFEROWANEJ NIERUCHOMOŚCI: Komfortowa lokalizacja: mieszka...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (12 685 zł/m2)

3
1
47.22 m2
2023
15852794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27040463 15852794 Polecam zapoznanie sie z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego położonego na poznańskiej Wildzie przy ulicy Jana Spychalskiego nr 20. Lokal znajduje się z przyziemiu zrewitalizowanej kamienicy.Do lokalu prowadzą dwa wejścia - jeden od strony ulicy i dru...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

370 000 PLN (4 253 zł/m2)

4
1
87 m2
1940
15853390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27049677 15853390 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do zakupu mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Grochowskiej w Poznaniu – w spokojnej, dobrze skomunikowanej i znanej części Grunwaldu.Ta nieruchomość położona jest na PIERWSZYM ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (10 442 zł/m2)

2
-
43 m2
1967
15886361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27754564 15886361 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskim Łazarzu przy ul. Gąsiorowskich 4 (Blok z 2019 roku) Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 55,53 m2 położone jest na 4 piętrze bloku z windą i użytkowane jest pod dzi...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

645 000 PLN (11 617 zł/m2)

3
1
55.52 m2
2019
15863794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27256634 15863794 Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej!OSA Nieruchomości zaprasza na prezentację 2-pokojowego mieszkania z widokiem na zielony skwer zlokalizowanego na 3 piętrze bloku w Poznaniu na Osiedlu Piastowskim (w pobliżu ronda Rataje).Doskonała lokalizac...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

499 000 PLN (11 419 zł/m2)

2
1
43.7 m2
1968
15877916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27585311 15877916 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania na poznańskim Łazarzu – w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wilsona i Palmiarni.To idealna propozycja dla osób ceniących klimat łazarskiej zabudowy, przestrzeń oraz doskonałą lokaliz...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

900 000 PLN (10 638 zł/m2)

3
-
84.6 m2
1940
15890593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879794 15890593 Polecam na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy ul. Limanowskiego, które umiejętnie łączy historyczny charakter z nowoczesnym wykończeniem. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z duszą. Mieszkanie ma 2 pokoje i powierzchnię ...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (11 829 zł/m2)

2
1
76 m2
1930