• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 666

15807771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26379559 15807771 Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie na os. Dębina w PoznaniuDo wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m²,położone na 2 piętrze na os. Dębina w Poznaniu.Mieszkanie z niezależnym układem pomieszczeń, idealne dla pary...

Poznań (Dębiec) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 350 PLN (38 zł/m2)

3
1
62.12 m2
1985
15843847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Poznań Centrum: Życie obok Cytadeli, Starego Rynku 26816837 15843847 Poznań Centrum: Życie obok Cytadeli i Starego Rynku!Oszczędzaj bez prowizji czy podatku PCC!Przedstawiamy wyjątkową inwestycję, która łączy prestiżową lokalizację z komfortem życia Premium.Inwestycja Spełniająca Oczekiwania, Oddanie: IV kwartał 2026C...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

901 358 PLN (16 388 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15843848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Poznań Centrum – Premium 3 pokoje obok Cytadeli 26816838 15843848 Poznań Centrum - Premium 3 pokoje obok Cytadeli i Starego RynkuOstatnia szansa na zakup mieszkania w prestiżowej lokalizacji — bez prowizji i podatku PCC.Doskonała Lokalizacja i Komunikacja: Centrum Poznania, bliskość terenów zielonych, Cytadeli, Sta...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 057 671 PLN (17 059 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15843841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoje Nowe Życie obok Cytadeli i Starego Rynku! 26816840 15843841 Poznań Centrum: Twoje Nowe Życie obok Cytadeli i Starego Rynku!Przedstawiamy wyjątkową inwestycję, która łączy prestiżową lokalizację z komfortem życia Premium. Nie przegap okazji na zakup nieruchomości w tak doskonałym punkcie, z gwarancją wzrostu w...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

683 847 PLN (17 535 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15843846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne mieszkania przy Parku Cytadela 26816836 15843846 Nowoczesne mieszkania przy Parku Cytadela - ostatnie dostępne lokale w prestiżowej inwestycji!Zamieszkaj w sercu Poznania, kilka kroków od Starego Rynku i zielonych terenów Cytadeli. Idealne miejsce do życia lub pewna inwestycja z potencjałem wzrostu...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 269 601 PLN (14 936 zł/m2)

4
2
85 m2
2026
15843842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum kilka kroków od zieleni Parku Cytadela 26816839 15843842 Mieszkanie w Centrum miasta, kilka kroków od zieleni Parku Cytadela To ostatnia szansa na zakup nieruchomości w tak doskonałej lokalizacji, z gwarancją wzrostu wartości i bez prowizji czy podatku PCC!Kluczowe atuty:Świetna Komunikacja: Doskonałe połą...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

986 017 PLN (15 169 zł/m2)

3
1
65 m2
2026
15860466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE Z WIDOKIEM BLISKO MALTY POZNAŃ 27182744 15860466 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 49,40 m2 położonego na  11 piętrze w wysokim bloku na osiedlu Jagiellońskim w Poznaniu. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska, dodatkowe miejsce do przechowywania.Mieszk...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

498 000 PLN (10 163 zł/m2)

2
1
49 m2
1979
15860469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe i Funkcjonalne 38 m² | dobra cena 27182745 15860469 Kawalerka 38,45 m² ustawna przestrzeńDuża kawalerka z możliwością wydzielenia strefy sypialnianej - idealna pod inwestycję lub na wygodne mieszkanie.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówPrzemyślany...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

435 852 PLN (11 470 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15860467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z tarasem na dachu 27182746 15860467 Apartament z antresolą i tarasem na dachu 83,49 m²Unikalne mieszkanie z prywatnym tarasem na dachu - idealna przestrzeń do relaksu, spotkań i stworzenia własnej strefy chilloutu.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez...

Poznań (Podolany) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

767 273 PLN (9 244 zł/m2)

4
-
83 m2
2024
15860247 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27181347 15860247 Oferta wynajmu mieszkania – Poznań, Jeżyce, ul. PolnaNa wynajem komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania – na Jeżycach, przy ul. Polnej. Lokal o powierzchni 43,3 m² stanow...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.3 m2
1966
15805636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26313247 15805636 Na sprzedaż kawalerka na poznańskich Jeżycach, ul. Mylna.Charakterystyka mieszkania:- Metraż: 32,7m2 (piwnica w KW 2,7m2)- Piętro: wysoki parter.- Stan techniczny: mieszkanie przeszło generalny remont.- Instalacje: nowe instalacje oraz nowa skrzynka ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

385 000 PLN (11 774 zł/m2)

1
1
32.7 m2
1905
15794425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26073103 15794425 Gratka dla miłośników dobrego designu Widne i przytulne 2 balkonyGŁÓWNE ATUTY:Piękne 3 - pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Ptasia , wykończone z dużym poczuciem estetyki i uwagą na najmniejsze detale.Nietuzinkowe, ciepłe klimatem wnętrze, dopr...

Poznań (Marcelin) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 800 PLN (57 zł/m2)

3
1
66.3 m2
2022