• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 663

15023744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 7220852 15023744 KAMIENICA, MIESZKANIE LOFT LOGGIA + BALKON, PIWNICE 2 SZT, ul WIERZBIĘCICE- OKAZAŁA KAMIENICA, CICHA LOKALIZACJAOferujemy 5 -7 pokojowy (139,49 MKW )lokal mieszkalny ze słoneczną loggią w stylowej kamienicy po wewnętrznej rewitalizacji.Remonty w kam...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 116 000 PLN (8 029 zł/m2)

5
1
139 m2
1900
15868166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27368547 15868166 Na sprzedaż: atrakcyjna kawalerka w centrum Poznania – ul. KościuszkiOferuję Państwu przestronną i komfortową kawalerkę o powierzchni 32,1 m², położoną w doskonałej lokalizacji w samym sercu Poznania, przy ulicy Kościuszki.Podstawowe informacje:- Pow...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (12 430 zł/m2)

1
1
32.1 m2
1960
15868039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny apartament z balkonem| bez Pcc | Wilda 27363416 15868039 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu z balkonem na Widzie o powierzchni 51,53 m², położonego na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku Vilda Moderne z 2024r.Kupujący nie płaci PCC!Najważniejsze atuty:Świetna lokalizacja - blis...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

820 000 PLN (16 078 zł/m2)

2
1
51 m2
2024
15877676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilda|3pok|Balkon|Piwnica|Lokalizacja|Cisza 27576183 15877676 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m², położonego przy ul. Fabrycznej 40A w poznańskiej Wildzie. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz możliwością aranżacji według własnych potrzeb....

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

590 000 PLN (9 365 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15852383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27028985 15852383 Prywatna enklawa nad dachami Sołacza Apartament z tarasem 68 m²!CENA : 985 000 ZŁ DO ROZSĄDNEJ NEGOCJACJI!Czy można mieć własny ogród, mieszkając w sercu najbardziej prestiżowej dzielnicy Poznania? Poznaj ofertę, która wymyka się standardom.TARAS T...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

985 000 PLN (23 452 zł/m2)

2
1
42 m2
2019
15897397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28001966 15897397 Polecam ofertę wynajmu mieszkania położonego na Poznańskich Winiarach w kompleksie nowszych bloków na wysokim parterze przy ulicy Św. Leonarda składające się z dwóch niezależnych pokoi , kuchni i łazienki. Lokal jest ...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 800 PLN (55 zł/m2)

2
-
33 m2
2004
15897064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRODEM 36,1 m² 27993240 15897064 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o wysokim standardzie, położonego na parterze nowoczesnego budynku na poznańskich Naramowicach. Nieruchomość wyróżnia się bardzo wygodnym układem pomieszczeń, d...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 195 000 PLN (15 933 zł/m2)

4
2
75 m2
2019
15895317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 4-pok, osobna kuchnia, Wilda 27961978 15895317 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni 105,73 m², położonego na 1. piętrze klimatycznej kamienicy w samym sercu poznańskiej Wildy. To propozycja dla osób ceniących przestrzeń, charakter ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

890 000 PLN (8 476 zł/m2)

4
1
105 m2
1930
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15823001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641648 15823001 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,07m2, położone na I piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ul. 28 czerwca 1956r. - blisko Rynku Wildeckiego. Niezależny układ mieszkania: - Pokój - 14,95m2 ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15897224 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27998304 15897224 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA BEZPOŚREDNIA!!!Do wynajęcia przytulne,bardzo przestronne dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem,blisko STAREGO BROWARU 800 metrów oraz Targów Poznańskich i Galerii AVENIDA w samym centrum miasta Po...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 PLN (50 zł/m2)

2
-
42 m2
1910
15877709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27577782 15877709 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,46 m², położone w spokojnej i zielonej części Poznania przy ul. Strzeszyńskiej 263. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 31,46 m² ...

Poznań (Strzeszyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (14 484 zł/m2)

1
1
31 m2
2009