• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 662

15704358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24263001 15704358 Stylowe 5-pokojowe mieszkanie lub dwa mieszkania lub mieszkanie i biuro ok. 121 m2 w kamienicy z duszą w sercu Łazarza przy ul. Karwowskiego 10Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 121 m², zlokalizowane w ciekaw...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 340 000 PLN (11 385 zł/m2)

5
-
117.7 m2
1912
15851000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27011221 15851000 Niniejsza oferta dotyczy sprzedaży atrakcyjnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 47,22m2, z przestronnym balkonem 10m2 na poznańskich Naramowicach przy ul. Maków Polnych. ATUTY OFEROWANEJ NIERUCHOMOŚCI: Komfortowa lokalizacja: mieszka...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (12 685 zł/m2)

3
1
47.22 m2
2023
15895253 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27961701 15895253 Polecam do najmu 2 pokojowe mieszkanie w nowym niskim budynku przy ulicy Leśnych Skrzatów w Poznaniu.Mieszkanie wolne od 01.07.2026r.Mieszkanie składa się z:- pokoju dziennego z aneksem kuchennym, z wyjściem na ogródek,- sypialni z wyjściem na ogróde...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 250 PLN (58 zł/m2)

2
1
38.6 m2
2024
15852794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27040463 15852794 Polecam zapoznanie sie z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego położonego na poznańskiej Wildzie przy ulicy Jana Spychalskiego nr 20. Lokal znajduje się z przyziemiu zrewitalizowanej kamienicy.Do lokalu prowadzą dwa wejścia - jeden od strony ulicy i dru...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

370 000 PLN (4 253 zł/m2)

4
1
87 m2
1940
15853390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27049677 15853390 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do zakupu mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Grochowskiej w Poznaniu – w spokojnej, dobrze skomunikowanej i znanej części Grunwaldu.Ta nieruchomość położona jest na PIERWSZYM ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (10 442 zł/m2)

2
-
43 m2
1967
15886361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27754564 15886361 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskim Łazarzu przy ul. Gąsiorowskich 4 (Blok z 2019 roku) Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 55,53 m2 położone jest na 4 piętrze bloku z windą i użytkowane jest pod dzi...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

645 000 PLN (11 617 zł/m2)

3
1
55.52 m2
2019
15839102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26738587 15839102 !!! UWAGA !!! ; ;OFERTA ZAREZERWOWANA !!! Przedstawiam Państwu urokliwe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców! Metraż wynosi 33,39 m, a lokal znajduje się na 4. piętrze elega...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 900 PLN (58 zł/m2)

2
1
33 m2
1960
15863794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27256634 15863794 Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej!OSA Nieruchomości zaprasza na prezentację 2-pokojowego mieszkania z widokiem na zielony skwer zlokalizowanego na 3 piętrze bloku w Poznaniu na Osiedlu Piastowskim (w pobliżu ronda Rataje).Doskonała lokalizac...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

499 000 PLN (11 419 zł/m2)

2
1
43.7 m2
1968
15877916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27585311 15877916 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania na poznańskim Łazarzu – w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wilsona i Palmiarni.To idealna propozycja dla osób ceniących klimat łazarskiej zabudowy, przestrzeń oraz doskonałą lokaliz...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

900 000 PLN (10 638 zł/m2)

3
-
84.6 m2
1940
15890593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879794 15890593 Polecam na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy ul. Limanowskiego, które umiejętnie łączy historyczny charakter z nowoczesnym wykończeniem. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z duszą. Mieszkanie ma 2 pokoje i powierzchnię ...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (11 829 zł/m2)

2
1
76 m2
1930
15855943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27080630 15855943 Zapraszam do zakupu mieszkania 3-pokojowego na poznańskim Gruwaldzie, przy ulicy Bukowskiej 104a. Budynek znajduje się w drugiej lini zabudowy, a więc nie ma hałasu od ulicy Bukowskiej. Do najbliższego przystanku autobusowego zaledwie 200m. Do ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

459 000 PLN (10 432 zł/m2)

3
-
44 m2
1965
15896241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27973496 15896241 Zapraszam do zakupu przestronnego i ustawnego 2-pokojowego mieszkania przy ulicy Głogowskiej 154, dzielnica Grunwald, obręb Górczyn Super punkt komunikacyjny! Dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 49,4 mkw mieści się na 1 piętrze w 6-p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

539 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
-
49 m2
-