• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 339

15871138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27458498 15871138 Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie położone w sercu Piły, w atrakcyjnej dzielnicy Śródmieście. Lokal o powierzchni 54,24 m² znajduje się na I piętrze zadbanej kamienicy i stanowi idealną propozycję zarówno dla...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

275 000 PLN (5 093 zł/m2)

2
-
54 m2
1920
15886361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27754564 15886361 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskim Łazarzu przy ul. Gąsiorowskich 4 (Blok z 2019 roku) Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 55,53 m2 położone jest na 4 piętrze bloku z windą i użytkowane jest pod dzi...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

645 000 PLN (11 617 zł/m2)

3
1
55.52 m2
2019
15844565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26841570 15844565 NA SPRZEDAŻ DUŻE MIESZKANIE W CENTRUM CHODZIEŻY Przedmiotem oferty jest duże, jasne i przestronne 2 - pokojowe mieszkanie z tarasem usytuowane na parterze kamienicy w centrum Chodzieży. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość o po...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

299 000 PLN (4 271 zł/m2)

2
-
70 m2
1930
15854168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem - Rataje 27070423 15854168 Mieszkanie z potencjałem, 35m2 + piwnica, spokojna okolica, Rataje k. ChodzieżyNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,1m2, położone w spokojnej miejscowości Rataje, w niedalekiej odległości od Chodzieży.Nieruchomość znajduje się na pierwsz...

Rataje (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

175 000 PLN (3 889 zł/m2)

1
1
45 m2
-
15839102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26738587 15839102 !!! UWAGA !!! ; ;OFERTA ZAREZERWOWANA !!! Przedstawiam Państwu urokliwe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców! Metraż wynosi 33,39 m, a lokal znajduje się na 4. piętrze elega...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 900 PLN (58 zł/m2)

2
1
33 m2
1960
15863794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27256634 15863794 Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej!OSA Nieruchomości zaprasza na prezentację 2-pokojowego mieszkania z widokiem na zielony skwer zlokalizowanego na 3 piętrze bloku w Poznaniu na Osiedlu Piastowskim (w pobliżu ronda Rataje).Doskonała lokalizac...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

499 000 PLN (11 419 zł/m2)

2
1
43.7 m2
1968
15877916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27585311 15877916 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania na poznańskim Łazarzu – w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wilsona i Palmiarni.To idealna propozycja dla osób ceniących klimat łazarskiej zabudowy, przestrzeń oraz doskonałą lokaliz...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

900 000 PLN (10 638 zł/m2)

3
-
84.6 m2
1940
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

950 000 PLN (12 838 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15810955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26425881 15810955 Nowoczesne, eleganckie mieszkanie z balkonem o pow. 50,7 m²- nowe budownictwo z 2020r. Piła - Osiedle Zamość, ul. Ofiar Katynia Na sprzedaż wyjątkowo komfortowe i starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,66 m&...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

499 000 PLN (9 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2020
15890593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879794 15890593 Polecam na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy ul. Limanowskiego, które umiejętnie łączy historyczny charakter z nowoczesnym wykończeniem. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z duszą. Mieszkanie ma 2 pokoje i powierzchnię ...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (11 829 zł/m2)

2
1
76 m2
1930
15855943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27080630 15855943 Zapraszam do zakupu mieszkania 3-pokojowego na poznańskim Gruwaldzie, przy ulicy Bukowskiej 104a. Budynek znajduje się w drugiej lini zabudowy, a więc nie ma hałasu od ulicy Bukowskiej. Do najbliższego przystanku autobusowego zaledwie 200m. Do ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

459 000 PLN (10 432 zł/m2)

3
-
44 m2
1965
15849696 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26978947 15849696 KOMFORTOWE W PEŁNI URZĄDZONE I WYPOSAŻONE MIESZKANIE w nowym bloku we Wrześni.Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 40,4 m2 w bloku z windą na 1 piętrze przy ul. B.Śmid...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 800 PLN (45 zł/m2)

2
-
40.4 m2
2020