• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 823

15411601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17940249 15411601 Swarzędz ZalasewoOferuję funkcjonalne mieszkania w stanie deweloperskim z urokliwymi ogródkami i balkonami na wyższych kondygnacjach. Budynek będzie posiadać windy, a także komórki lokatorskie przynależne do każdego z mieszkań. Dodatkowym atutem osi...

Zalasewo (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

511 000 PLN (8 810 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15411547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17940218 15411547 Swarzędz ZalasewoOferuję funkcjonalne mieszkania w stanie deweloperskim z urokliwymi ogródkami i balkonami na wyższych kondygnacjach. Budynek będzie posiadać windy, a także komórki lokatorskie przynależne do każdego z mieszkań. Dodatkowym atutem osie...

Zalasewo (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

459 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15348844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 16489101 15348844 Działka o powierzchni 8,2 ha zlokalizowana na terenie gminy Tarnowo Podgórne, miejscowości Jankowice z przeznaczeniem pod zabudowę usługową:Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego określa przeznaczenie działki US - obiekty rekreacji i turystyk...

Jankowice (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

9 168 992 PLN (112 zł/m2)

-
-
81866 m2
-
15334271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16087921 15334271 Duża działka rolna, zlokalizowana w Szczepankowie w rejonie ulic Gospodarska i Szczepankowo Teren o powierzchni 8264 mkw, objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- wschodni klin zieleni oznaczenie w MPZP 1Kz-RWS- tereny rolnicze,dział...

Poznań (Szczepankowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

410 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
8264 m2
-
15255580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 13950724 15255580 TEREN INWESTYCYJNY- OBIEKTÓW PRODUKCYJNYCH SKŁADÓW, MAGAZYNÓW- CZERWONAK Działka o powierzchni 2,9930 ha objęta w większej części MPZP, dla drugiej części należy wystąpić o WZ ( również przeznaczenie AG )Teren jest objęty MPZP- dla obiektów produkcyj...

Owińska (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

7 900 000 PLN (264 zł/m2)

-
-
29930 m2
-
15129337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10496747 15129337 Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb! Przedstawiona oferta jest przykładowa, może się różnić ceną, układem i metrażemW ofercie różne układy mieszkańNowe mieszkanie 4- pokojowe, do własnej aranżacji, miejsce postojowe lokal skład...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

732 917 PLN (9 904 zł/m2)

4
1
74 m2
2024
15129334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10496746 15129334 MIESZKANIE 4 -POKOJOWE, 4P4 , STAN DEWELOPERSKI, BEZ PCCW OFERTCIE: mieszkanie, projekt aranżacyjny, Smart Home Premium, miejsce postojowe w hali garażowej. ( 5000 ZŁ)Nowe mieszkanie 4-pokojowe, z tarasem do własnej aranżacji, Naramowice Lokal znajd...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

755 442 PLN (11 275 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15059609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 8555447 15059609 UWAGA! MOŻESZ KUPIĆ WYKOŃCZONE POD KLUCZ I WYNAJĘTE, JAKO PRODUKT INWESTYCYJNY ! 3800 MIEŚMamy jeszcze w ofercie mieszkania  (5 POK-  115 mkw, 4-5 POK- 92,6 mkw) - zapytaj!MIESZKANIE 4- 5 pok, Z WIDOKIEM NA JEZIORO, BLISKO PUSZCZY, MIEJSCE PARKINGOWE...

Owińska (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

560 000 PLN (6 087 zł/m2)

6
2
92 m2
2023
14900614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 4312841 14900614 DZIAŁKA Z PRZEZNACZENIEM ZABUDOWY JEDNORODZINNEJ, DOPIEWO, LISÓWKI Działka o powierzchni 3 ha położona w uroczej o wyjątkowym klimacie miejscowości Lisówki, blisko obszarów leśnychTeren nie jest objęty MPZP, nie posiada warunków zabudowy. W studium p...

Dopiewo (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

1 350 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
30000 m2
-
12321263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3469309 12321263 ZESPÓŁ DWORSKO PAŁACOWY W ROGOŹNIE KOŁO POZNANIA, DZIAŁKA 3 HA- ok.40 km od Poznania Zespół dworsko-pałacowy z XVIII wieku składający się z barokowego dworu i parku o powierzchni 3,0438 ha . Uznawany za jeden z cudów architektonicznych tego okresu. B...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

1 800 000 PLN (3 346 zł/m2)

1
-
538 m2
1750
11319498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3469289 11319498 DZIAŁKA Z PRZEZNACZENIEM MIESZKANIOWYM LUB USŁUGOWYM, JUNIKOWO okolica Junikowskiej, Teren o powierzchni 2609 mkw położony w obrębie Junikowa, W nowym STUDIUM z 2023 r przeznaczenie MNU,  zabudowa jednorodzinna wolnostojąca LUB usługowa, natomiast w ...

Poznań (Junikowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 200 000 PLN (460 zł/m2)

-
-
2609 m2
-
13949608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2258487 13949608 DZIAŁKA POD DOM JEDNORODZINNY, TEREN OBJĘTY MPZP, SZCZYTNIKI Działka o powierzchni 831 mkw położona w Szczytnikach.Okolica to - nowe tworzące się osiedle domów jednorodzinnych. Bardzo szybki i czytelny wyjazd na S11.Dojechanie do centrum Poznania za...

Szczytniki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

415 000 PLN (499 zł/m2)

-
-
831 m2
-