• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Dopiewiec

Znalezionych ofert: 6

15872537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27496257 15872537 Działka inwestycyjna z WZ – 4 lokale Dopiewiec Lokalizacja Dopiewiec, gmina Dopiewo – spokojna, rozwijająca się okolica w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Szybki dojazd do Poznania. Najważniejsze informacje Działka: nr...

Dopiewiec (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

635 000 PLN

-
-
1719 m2
-
15875398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527203 15875398 Atrakcyjna działka budowlana w centrum Dopiewca – Znakomita lokalizacja i pełne media! Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 673 m² przy ulicy Kolejowej w Dopiewcu - działka nr 2133. To idealna propo...

Dopiewiec (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

339 000 PLN

-
-
673 m2
-
15881827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blisko lasu, 2-poziomowe z klimatyzacją i ogrodem 27649907 15881827 Mieszkanie znajduje się w nowym budynku wielorodzinnym w Dopiewcu w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, gdzie można udać się na spacery, przejażdżkę rowerem czy poranny jogging. Umiejscowienie mieszkania stwarza wspaniałe możliwości obcowania z naturą mie...

Dopiewiec (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

720 000 PLN (10 286 zł/m2)

3
1
70 m2
2022
15867828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27352757 15867828 100m² Przestrzeni z Potencjałem!Nowoczesny Bliźniak w Dopiewcu - 100m² Przestrzeni z Potencjałem! Przedstawiam ofertę wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnym i zielonym Dopiewcu (gm. Dopiewo). To idealna propozycja dla rodzin...

Dopiewiec (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

930 000 PLN (9 328 zł/m2)

5
2
99.7 m2
2020
15815156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26625497 15815156 Na sprzedaż działka budowlana – Dopiewiec, ul. SmardzowaMarzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko Poznania?Ta działka to idealne miejsce na realizację Twoich planów!● Powierzchnia: 1015 m2● Lokalizacja: Dopiewiec, gmina Dopiew...

Dopiewiec (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

400 000 PLN

-
-
1015 m2
-
15812104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26465924 15812104 Na sprzedaż 3 pok, jasne mieszkanie w Dopiewcu Zapraszam do zapoznania się ze sprzedażą mieszkania o powierzchni 75 m2 w Dopiewcu przy ul. Ruczaj.MIESZKANIEMieszkanie jest dwupoziomowe. Z racji swojego usytuowania w budynku, ekspozycji i dużych okien...

Dopiewiec (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

756 000 PLN (10 106 zł/m2)

3
2
74.81 m2
2019