• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Kłodawa

Znalezionych ofert: 2

15839822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26761194 15839822 Dom z ogromnym potencjałem w sercu Kłodawy - ul. Wyszyńskiego! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? A może planujesz otworzyć własny biznes w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dom położony jest przy...

Kłodawa (Wielkopolskie, gm. Kłodawa)

270 000 PLN (2 842 zł/m2)

11
-
95 m2
-
15822022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580582 15822022 Na sprzedaż nowoczesny dom - Kłodawa...

Kłodawa (Wielkopolskie, gm. Kłodawa)

930 000 PLN (4 043 zł/m2)

11
-
230 m2
-