• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Kobylniki

Znalezionych ofert: 7

13540344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 97895 13540344 GRUNT ROLNY W KOBYLNIKACH , gm ROKIETNICAnie ma MPZP DZIAŁKA rolna o pow. 2,03 ha.klasa gruntu- RIVbTeren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, nie posiada warunków zabudowy. Dojazd drogą asfaltową cichą potem 200 m utwa...

Kobylniki (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

750 000 PLN (37 zł/m2)

-
-
20300 m2
-
13380648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 88569 13380648 Działka inwestycyjna o powierzchni 39 969 mkw położona w Kobylnikach, gmina Rokietnica niedaleko Tarnowa Podgórnego - o powierzchni 4 ha.Nowe warunki zabudowy - w trakcieDziałka posiada WZ z 2009 dla budowy 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych (do...

Kobylniki (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

4 157 000 PLN (104 zł/m2)

-
-
39969 m2
-
15896058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27966274 15896058 Na sprzedaż dom wolnostojący położony na wyjątkowo dużej działce o powierzchni 2282 m², zlokalizowany w spokojnej części miejscowości Kobylniki przy ul. Wiśniowej. To propozycja dla osób szukających przestrzeni, prywatności oraz możliwości wykończeni...

Kobylniki (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

699 000 PLN (5 275 zł/m2)

5
-
132.51 m2
2002
15885918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27743846 15885918 Nowoczesny dom bliźniaczy blisko Poznania k. Kiekrza natura + miastoNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w kameralnej inwestycji „W Brzozach” w miejscowości Kobylniki, blisko Kiekrza i Jeziora Kierskiego.To...

Kobylniki (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

1 249 000 PLN (9 101 zł/m2)

5
-
137.24 m2
2026
15885859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27743559 15885859 Nowoczesny dom bliźniaczy blisko Poznania k. Kiekrza natura + miastoNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w kameralnej inwestycji „W Brzozach” w miejscowości Kobylniki, blisko Kiekrza i Jeziora Kierskiego.To...

Kobylniki (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

1 299 000 PLN (8 820 zł/m2)

5
-
147.28 m2
2026
15739590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24934046 15739590 ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA W KOBYLNIKACH K. KIEKRZAAtrakcyjna działka budowlana w Kobylnikach k. Kiekrza. Nowe osiedle domów jednorodzinnych w sielskim otoczeniu przy samej granicy Poznania. Spokojna i bezpieczna okolica z najczystszym powietrzem w...

Kobylniki (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

312 000 PLN

-
-
783 m2
-
15802407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pakiet 2 działek z WZ | szybki dojazd do Poznania 26265968 15802407 Przedstawiam ofertę sprzedaży pakietu 2 działek (838m2 + 896m2) budowlanych w podpoznańskich Kobylnikach. Dla obu działek zostały wydane osobne warunki zabudowy pod budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący. Mamy więc możliwość wybudowania dwóch...

Kobylniki, ul. Szkolna

478 000 PLN (276 zł/m2)

-
-
1734 m2
-