• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Mosina

Znalezionych ofert: 41

15612268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22449233 15612268 Cenisz unikalne wnętrza i piękne ogrody? Jesteś miłośnikiem drewna, cegły i marzy Ci się stylowy dom z przestronnym ogrodem pełnym zieleni, w cichej i spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!Prezentujemy na sprzedaż klimatyczny dom o p...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 900 000 PLN (8 837 zł/m2)

4
2
215 m2
2006
15503146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19990254 15503146 Szukasz nieruchomości z przeznaczeniem na cele komercyjne, w której mógłbyś jednocześnie mieszkać i prowadzić działalność gospodarczą pod rozpoznawalnym adresem? Ta oferta spełnia oba te kryteria! Zapraszam do Mosiny – energicznie rozwijającego się m...

Mosina, Rzeczypospolitej Mosińskiej

499 000 PLN (4 990 zł/m2)

5
2
100 m2
-
15503145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19990255 15503145 Jeśli szukasz nieruchomości z przeznaczeniem na cele komercyjne, w której mógłbyś prowadzić działalność gospodarczą pod rozpoznawalnym adresem, zapraszam do Mosiny – energicznie rozwijającego się miasta, położonego malowniczo w otulinie Wielkopolskie...

Mosina, Rzeczypospolitej Mosińskiej

499 000 PLN (479 zł/m2)

-
-
1042 m2
-
15439178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18576430 15439178 Myślisz o zakupie domku letniskowego w spokojnej okolicy, w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego? OSA Nieruchomości ma dla Ciebie wyjątkową ofertę!Przedstawiamy na sprzedaż nakłady poniesione na rodzinny ogródek działkowy (ROD), tj. w pełni wypo...

Mosina, Targowa

49 000 PLN (2 722 zł/m2)

1
-
18 m2
-
15439179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 18576429 15439179 Myślisz o zakupie domku letniskowego w spokojnej okolicy, w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego? OSA Nieruchomości ma dla Ciebie wyjątkową ofertę!Przedstawiamy na sprzedaż nakłady poniesione na rodzinny ogródek działkowy (ROD), tj. w pełni wypo...

Mosina, Targowa

49 000 PLN (154 zł/m2)

-
-
318 m2
-