• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Piła Śródmieście

Znalezionych ofert: 32

15881028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27620647 15881028 Piła - Śródmieście 2 pokoje 51,64 m² Balkon Po remoncie Na sprzedaż BARDZO SŁONECZNE i PRZESTRONNE mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,64 m², położone na II piętrze w centrum Piły. Lokal przeszedł częściowy ...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

385 000 PLN (7 549 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15890508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879012 15890508 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 2 POKOJOWE O POW. 35,7M2 PIŁA - ŚRÓDMIEŚCIE, Al. Piastów Przedmiotem oferty jest przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,7 m², położone na IV piętrze bloku w ścisłym...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

225 000 PLN (6 429 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15871138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27458498 15871138 Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie położone w sercu Piły, w atrakcyjnej dzielnicy Śródmieście. Lokal o powierzchni 54,24 m² znajduje się na I piętrze zadbanej kamienicy i stanowi idealną propozycję zarówno dla...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

275 000 PLN (5 093 zł/m2)

2
-
54 m2
1920
15895067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27957087 15895067 Piła - centrum ul. Okrzei koło "samolotu" Przedmiotem oferty jest kawalerka o powierzchni 25 m.kw. usytuowana na czwartym w bloku z zasobów PSML-W - blok - czwarte i ostatnie piętro - mieszkanie środkowe - okno PCV - ogrz...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

139 000 PLN (5 560 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15870827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27440642 15870827 Piła - Centrum Przedmiotem oferty jest KLIMATYCZNE mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,2m2 Mieszkanie PO GENERALNYM REMONCIE łącznie z wymianą instalacji, położone na parterze zadbanej kamienicy po termomodernizacji WYSOKA JAKOŚĆ WNĘTRZ , sto...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

360 000 PLN (5 806 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15271058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14352797 15271058 Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w stylowej kamienicy z 1938 r. - Centrum Piły - 91,97 m² Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,97 m² , usytuowane w przedwojennej kamienicy w sercu Piły, przy ul. Śr&a...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (4 385 zł/m2)

3
-
91 m2
-
15771958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25597458 15771958 PIŁA CENTRUM al. Wojska Polskiego Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,02 m.kw. usytuowane na VIII piętrze w wieżowcu: - funkcjonalny układ dający duże możliwości aranżacyjne - łatwo można przywrócić pierwotny 3 pokojowy układ mieszkania - d...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

319 000 PLN (6 646 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15865617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 27303869 15865617 Gotowy do działania pensjonat w zabytkowym obiekcie w centrum Piła - wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Parku Miejski Na sprzedaż w pełni funkcjonujący, wyremontowany i kompletnie wyposażony obiekt hotelowy z zapleczem restauracyjnym ,...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

2 980 000 PLN (3 989 zł/m2)

11
-
747 m2
1896
15846859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26896598 15846859 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Śródmieście. Plac Konstytucji 3-go Maja PO GENERALNYM REMONCIE , PRZYTULNE mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,19m2 Mieszkanie położone na III piętrze w bloku w centrum miasta. Balkon i piwnica OPIS POMIESZCZEŃ...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

289 000 PLN (8 028 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15882416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27663543 15882416 Piła - centrum ul. 11-go Listopada Lokal mieszkalny o powierzchni 63,10 m.kw. usytuowany na I piętrze: - 3 pokoje - jasna i oddzielna kuchnia - I piętro w kameralnej, trzypiętrowej kamienicy - tylko po dwa mieszkania na kondygnacji - i tyl...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

449 000 PLN (7 127 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15772877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25622426 15772877 UWAGA: Na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura (w tym NAJNOWSZE oferty oraz więcej zdjęć) znajdziesz na oficjalnej stronie naszego biura: furman24.pl Klimatyczne 2-pokojowe mieszkan...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (8 867 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15882034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655562 15882034 Mieszkanie 2-pokojowe 35,29 m2 Piła, ul. Rynkowa Nowoczesne mieszkanie w nowym budynku - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku. Mieszkanie o powierzchni 35,29 m² z...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (11 400 zł/m2)

2
-
35 m2
2025