• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Poznań Łazarz

Znalezionych ofert: 27

15704358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24263001 15704358 Stylowe 5-pokojowe mieszkanie lub dwa mieszkania lub mieszkanie i biuro ok. 121 m2 w kamienicy z duszą w sercu Łazarza przy ul. Karwowskiego 10Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 121 m², zlokalizowane w ciekaw...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 340 000 PLN (11 385 zł/m2)

5
-
117.7 m2
1912
15877916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27585311 15877916 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania na poznańskim Łazarzu – w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wilsona i Palmiarni.To idealna propozycja dla osób ceniących klimat łazarskiej zabudowy, przestrzeń oraz doskonałą lokaliz...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

900 000 PLN (10 638 zł/m2)

3
-
84.6 m2
1940
15890593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879794 15890593 Polecam na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy ul. Limanowskiego, które umiejętnie łączy historyczny charakter z nowoczesnym wykończeniem. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z duszą. Mieszkanie ma 2 pokoje i powierzchnię ...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (11 829 zł/m2)

2
1
76 m2
1930
15889463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Okazja! 9 452 zł/m² | 4 pokoje | Grunwald 27851009 15889463 Marzysz o dużym apartamencie w centrum Poznania, ale przerażają Cię obecne stawki na rynku? Ta oferta to rynkowy ewenement, który warto wykorzystać tu i teraz. Otwieramy promocję na przestronny (68,66 m²), 4-pokojowy apartament M29 w inwestycji Lofty...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

649 000 PLN (9 544 zł/m2)

4
1
68 m2
-
15890992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27884193 15890992 Gorąco polecam, do kupienia 1 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , blisko tramwaju GłogowskaHetmańska, znajdujące się na poznańskim Łazarzu. Nieruchomość mieści się na 1. piętrze bloku położonego przy ul. Chociszewskiego 22 . L...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

330 000 PLN (11 379 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15890567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879383 15890567 Na sprzedaż mieszkanie po remoncie:- nowa instalacja elektryczna wraz z rozdzielnią i bezpiecznikami- ładny parkiet po cyklinowaniu + nowe listwy przypodłogowe- wszystkie ściany i sufity po szpachlowaniu, przemalowane na biało- łazienka i kuchnia got...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

579 000 PLN (11 130 zł/m2)

2
1
52.02 m2
1970
15822474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26629250 15822474 SPRZEDAŻ ZAMIANA NA MIESZKANIE W POZNANIUŁazarz to dzielnica tętniąca życiem, zapewniająca przestrzeń dla tych, którzy cenią miejski styl i autentyczną atmosferę! Polecam do sprzedaży lokal użytkowy (39,49 m²) przy ulicy Kolejowej 37. Poprzez sw...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

409 000 PLN (10 357 zł/m2)

1
-
39.49 m2
1922
15869224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27403441 15869224 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPolecam na sprzedaż unikatowe mieszkanie dwukondygnacyjne, gotowe do zamieszkania po generalnym remoncie przeprowadzony 4 lata temu w zielonej dzielnicy Łazarza. Idealne dla osób, które chcą zamieszkać w nowszym bydynku blisko...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 100 000 PLN (11 458 zł/m2)

4
-
96 m2
2000
15815460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26625504 15815460 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na poznańskim Łazarzu przy ulicy Kolejowej. NIERUCHOMOŚĆ:Lokal mieszkalny ma powierzchnię 55 m2. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia oraz łazienka.Mieszkanie znajdu...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

680 000 PLN (12 364 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15790765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25977134 15790765 Do wprowadzenia od zaraz, doskonale zlokalizowane, 2-pokojowe mieszkanie przy odnowionej ulicy Kolejowej.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest na poznańskim Łazarzu, w bardzo dobrze skomunikowanej części dzielnicy. W zaledwie 7 minut spacerem można d...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (10 919 zł/m2)

2
1
54.86 m2
1906
15798148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26162527 15798148 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania inwestycyjnego, o powierzchni blisko 82 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Głogowskiej, niedaleko dworca Zachodniego PKP, targów MTP oraz nowo powstającej dzielnicy - Wolne Tory Poznań...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

929 000 PLN (11 371 zł/m2)

3
-
81.7 m2
-
15676456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne i atrakcyjne mieszkanie po remoncie! 23770632 15676456 Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego i przestronnego mieszkania po generalnym remoncie położonego przy ulicy Kolejowej w Poznaniu.Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z cegły. Po gruntownym remoncie:W trakcie prac modernizacyjnych wym...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

425 000 PLN (12 143 zł/m2)

1
-
35 m2
1963