• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Poznań Centrum

Znalezionych ofert: 25

13649157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 98851 13649157 DOCHODOWA Kamienica z oficyną w pobliżu Starego Rynku, sprzedaż z przejęciem najmu Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obiekt jest zlokalizowany na terenie zabudowy śródmiejskiej o funkcji: usługowej, centrotwórczej, ogólnomiejsk...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 400 000 PLN (5 611 zł/m2)

11
-
1497 m2
-
11479368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 403980 11479368 Wyjątkowa kamienica w sercu poznańskiego Starego MiastaPrezentujemy stylową kamienicę usytuowaną w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku. Budynek, odbudowany w latach 50. XX wieku, harmonijnie łączy powojenną architekturę z autentycznym, średniowiec...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 000 000 PLN (13 187 zł/m2)

11
-
455 m2
-
13356048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23374 13356048 APARTAMENT PO REMONCIE, WINDA,ODNOWIONA KAMIENICA, OGRÓDEK, BLISKO KUPCA POZNAŃSKIEGO, STRZELECKA KOPERNIKAOferta dla miłośników pięknych stylowych kamienic.Mieszkanie o powierzchni 87,50 mkw, 3 (4 )pok, na 1 piętrze w kamienicy po kompleksowej rewit...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 232 000 PLN (14 161 zł/m2)

4
1
87 m2
1920
15850308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26993534 15850308 Zamieszkaj w samym centrum Poznania przy ulicy Garbary, gdzie uroki Starego Rynku i zieleń Cytadeli masz w zasięgu krótkiego spaceru. Oferujemy jasny lokal o powierzchni 37,76 m² z loggią w nowoczesnym budynku Kapitanat, który łatwo zaaranżujesz jako...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

629 000 PLN (16 658 zł/m2)

1
-
37.76 m2
2026
15177187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11742573 15177187 APARTAMENT o powierzchni 131,48 mkw z widokowym, słonecznym tarasem ( ponad 100 mkw ) na Wartę, Katedrę, Ostrów Tumski, Lokal mieści się w prestiżowej lokalizacji- (ul Szyperska) budynek z inwestycji znanego dewelopera z 2005 r, posiada 2 windyPomies...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 000 PLN (19 084 zł/m2)

4
2
131 m2
2005
13471837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23385 13471837 WYSOKA STOPA ZWROTU ! CAŁOŚĆ WYNAJĘTADOCHODOWA KAMIENICA, 120 LOKALI, WYSOKI STANDARD, OBIEKT z 1913 r po kompleksowej rewitalizacji położony centrum Poznania, blisko dworca. Działka 2100 mkw. powierzchnia: 2845 mkwłącznie: kompletnie wyposażonych 1...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

26 000 000 PLN (9 139 zł/m2)

11
-
2845 m2
2020
15868166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27368547 15868166 Na sprzedaż: atrakcyjna kawalerka w centrum Poznania – ul. KościuszkiOferuję Państwu przestronną i komfortową kawalerkę o powierzchni 32,1 m², położoną w doskonałej lokalizacji w samym sercu Poznania, przy ulicy Kościuszki.Podstawowe informacje:- Pow...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (12 430 zł/m2)

1
1
32.1 m2
1960
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15884139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowa Kawalerka Boho w sercu Starego Miasta 27695538 15884139 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznej kawalerki o powierzchni 32,1 m², położonej w przedwojennej kamienicy w samym sercu Poznania przy ul. Św. Marcin. To wyjątkowa przestrzeń, łącząca charakter historycznej zabudowy z dopracowa...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

419 000 PLN (13 094 zł/m2)

1
1
32 m2
1920
15863267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z balkonem, bez PCC, 0% prowizji 27242006 15863267 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego mieszkania o powierzchni 31,55 m², położonego na 2. piętrze w kompleksowo zrewitalizowanej i przebudowanej kamienicy w śródmieściu Poznania. Lokal znajduje się w budynku oddanym do użytku w lutym...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (18 710 zł/m2)

1
1
31 m2
2025
15863269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 2 pokoje, balkon! Bez PCC, 0% prowizji 27242005 15863269 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego mieszkania o powierzchni 43,24 m², położonego na 4. piętrze w zrewitalizowanej kamienicy w śródmieściu Poznania. Budynek oddany do użytku w lutym 2025 roku łączy historyczny charakter z nowoczes...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

779 000 PLN (18 116 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15839016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z ogródkiem w centrum Poznania 26737516 15839016 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompaktowego mieszkania z prywatnym ogródkiem, położonego w prestiżowej inwestycji Rezydencja Garbary przy ul. Garbary 43 w Poznaniu. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości w ścisłym centrum miasta - ...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 000 PLN (15 600 zł/m2)

1
1
25 m2
2025