• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Poznań Grunwald

Znalezionych ofert: 67

15792338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne 4 pokoje w sercu Jeżyc 26012835 15792338 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego i przestronnego mieszkania położonego w odrestaurowanej kamienicy na poznańskich Jeżycach. Budynek posiada monitoring oraz zadbaną, szeroką klatkę schodową, co podnosi komfort codziennego użytkowania. Lok...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

870 000 PLN (9 775 zł/m2)

4
1
89 m2
1930
15648235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy dom "Glamour" przy Szachtach!! 23249526 15648235 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego domu wolnostojącego, urządzonego w modnym i ponadczasowym stylu glamour, posadowionego na działce o powierzchni 500 m². Nieruchomość przeszła generalny remont w 2022 roku, który obejmował wy...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 450 000 PLN (8 596 zł/m2)

4
2
285 m2
2000
15860624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182888 15860624 WILLA NA SPRZEDAŻ - ABISYNIA, GRUNWALD, POZNAŃul. Podkomorska OK. 320 m² DZIAŁKA 954 m²Taka willa pojawia się w sprzedaży raz na kilkanaście lat.I to właśnie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania - Abisynia, Grunwald.Wyjątkowa ni...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 490 000 PLN (17 156 zł/m2)

6
-
320 m2
1930
15896844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27989230 15896844 3-lokalowy dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji3-lokalowy dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Grunwaldzie. Dwa w pełni samodzielne lokale mieszkalne i jeden użytkowy. Każdy lokal z własną księgą wieczystą i oddzielnym wejściem ze wspólnej klatki ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 590 000 PLN (5 180 zł/m2)

7
3
500 m2
1986
14414536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2723790 14414536 Poznań, Głogowska, 8666 m2, sprzedam, 14 000 000 zł. Nieruchomość z przeznaczeniem na cele biurowo-usługowe oraz mieszkalne, w centralnej części Poznania, w sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nieruchomość obejmuje 5 działek o ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 000 PLN (1 616 zł/m2)

11
1
8666 m2
-
15853390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27049677 15853390 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do zakupu mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Grochowskiej w Poznaniu – w spokojnej, dobrze skomunikowanej i znanej części Grunwaldu.Ta nieruchomość położona jest na PIERWSZYM ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (10 442 zł/m2)

2
-
43 m2
1967
15855943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27080630 15855943 Zapraszam do zakupu mieszkania 3-pokojowego na poznańskim Gruwaldzie, przy ulicy Bukowskiej 104a. Budynek znajduje się w drugiej lini zabudowy, a więc nie ma hałasu od ulicy Bukowskiej. Do najbliższego przystanku autobusowego zaledwie 200m. Do ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

459 000 PLN (10 432 zł/m2)

3
-
44 m2
1965
15896241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27973496 15896241 Zapraszam do zakupu przestronnego i ustawnego 2-pokojowego mieszkania przy ulicy Głogowskiej 154, dzielnica Grunwald, obręb Górczyn Super punkt komunikacyjny! Dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 49,4 mkw mieści się na 1 piętrze w 6-p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

539 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15872917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27506469 15872917 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony na Osiedlu Bajkowym w spokojnej i zielonej części Poznania, tuż przy Lasku Marcelińskim oraz ogródkach działkowych. Nieruchomość znajduje się na końcu ślepej uli...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 590 000 PLN (8 833 zł/m2)

6
-
180 m2
1998
15887524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Kameralna inwestycja | Grunwald 27784922 15887524 Szukasz mieszkania, które daje poczucie prywatności, a jednocześnie wyróżnia się na tle standardowych inwestycji? Budynek B2 w Loftach Grunwaldzka to kameralna przestrzeń - tylko 15 lokali w całym budynku! Mieszkanie M3 oferuje 2 pokoje z zachodnią e...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

463 608 PLN (14 488 zł/m2)

2
-
32 m2
-
15885070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Płać za 41 m², mieszkaj na 61 m² | Loft 4 m wys. 27716667 15885070 Szukasz mieszkania, które zachwyca przestrzenią, daje poczucie prywatności i zdecydowanie wyróżnia się na tle standardowych inwestycji?M12 w budynku B2 to wyjątkowa przestrzeń. Kameralny budynek - tylko 12 mieszkań, co przekłada się na ciszę i spokój...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

610 304 PLN (10 172 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15885105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z duszą | 1 piętro | Grunwald | 0% prow. 27717205 15885105 Szukasz miejsca z duszą, które nie przytłacza metrażem, ale zachwyca możliwościami? M24 na 1. piętrze budynku B1 w Loftach Grunwaldzka udowadnia, że na 26,57 m² można stworzyć w pełni komfortowe, dwupokojowe wnętrze idealne dla singlapary lub jako pe...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 579 PLN (15 022 zł/m2)

2
-
26 m2
-