• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Poznań Jeżyce

Znalezionych ofert: 76

15897815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne 111 m² na Jeżycach | Czynsz za 69 m² 28010667 15897815 Szukasz nieruchomości z niepowtarzalnym klimatem w samym sercu Jeżyc? A może polujesz na bezpieczną lokatę kapitału, która wygeneruje ponadprzeciętną stopę zwrotu?Odkryj wyjątkowy apartament M11 zlokalizowany w odrestaurowanej, secesyjnej kamienicy p...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

685 000 PLN (9 928 zł/m2)

4
1
69 m2
-
15886267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! Poddasze z potencjałem| 101 m² po podłodze 27751211 15886267 Szukasz klimatycznego mieszkania, które urządzisz po swojemu? A może jesteś inwestorem i szukasz okazji, w której liczby spinają się od pierwszego dnia?Mieszkanie M10 przy Dąbrowskiego 65 to 101,82 m² (po podłodze) dostępne w cenie, która na dzisiejs...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

479 000 PLN (7 044 zł/m2)

3
-
68 m2
-
15413818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18002445 15413818 Kamienica ( 16 mieszkań ) z działką frontową do rozbudowyKamienica z lat 50 tych, o powierzchni uż 760 mkw,( 1140 mkw ) po remoncie- instalacji, pionów, założeniu nowego systemu ogrzewania mieszkań - paneli elektrycznych z oddzielnymi licznikami dla ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 500 000 PLN (7 456 zł/m2)

1
-
1140 m2
1950
15224883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13176965 15224883 OSTATNI DOMEK!SMOCHOWICE- KAMERALNY SEGMENT SZEREGOWCA, Z OGRODEM, SŁONECZNY POŁUDNIOWY TARAS, MIEJSCA PARKINGOWE Chcesz zamieszkać blisko centrum, lasu, jeziora, komunikacji miejskiej ?Domek 4 pokojowy o podwyższonym standardzie o pow uż 96,30 mkw c...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

4
1
120 m2
2023
15136786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10688031 15136786 Szukasz domu z szybkim dojazdem do centrum, jednocześnie blisko terenów zielonych, jeziora ?zobacz!SŁONECZNY NOWY DOM, SMOCHOWICE, BEZ PCC, Z WŁASNĄ WYDZIELONĄ DZIAŁKĄ! Dom 4 pokojowy,  w zabudowie szeregowej położony na nowym, kameralnym osiedlu na ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

5
1
120 m2
2024
15671084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwa, narożna działka w sercu Suchego Lasu 23662657 15671084 Jeśli szukasz działki pod budowę domu ze świetnym dojazdem do Poznania, w sercu prężnie rozwijającego się Suchego Lasu - ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1018 m², położona w atrakcyjnej lokalizacji w Suchym Lesie,...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

990 000 PLN

-
-
1018 m2
-
15308840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, narożny balkon, duży potencjał, Jeżyce 15400221 15308840 Oferuję dziś Państwu 3-pokojowe mieszkanie wielkości 77,94m2, we wspaniałej lokalizacji z pięknym widokiem na ul. Ignacego Krasińskiego 2. Mieszkanie w urokliwej kamienicy usytuowane jest na trzecim piętrze, otwiera przed przyszłym właścicielem niepo...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

730 000 PLN (9 481 zł/m2)

3
1
77 m2
1930
15893174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27902919 15893174 Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 6000 m, usytuowaną na ostatnim, prestiżowym miejscu w Poznaniu - na Strzeszynie. To niepowtarzalna okazja dla osób poszukujących przestrzeni w atrakcyjnej lokalizacji. Działka posiada aktualne pozwolenie na...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 600 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
6000 m2
-
15861792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27212895 15861792 Przepiękna działka o powierzchni 6000m2 (ostatnia na reprezentacyjnym miejscu) Poznań Strzeszyn  Z pozwoleniem na budowę Nieruchomośc - ostatnia działka w niepowtarzalnej lokalizacji, otoczona lasem, w pobliżu jezioro Rusalka i j. Strzeszynek oraz j....

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 600 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
6000 m2
-
15795829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26107133 15795829 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dużego, funkcjonalnego domu położonego w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części Poznaniu, przy ul. Bajana.Nieruchomość o powierzchni całkowitej 220 m²...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

950 000 PLN (5 026 zł/m2)

7
-
189 m2
1989
15564189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21419226 15564189 Szukasz mieszkania w centrum Poznania ? Jeżeli tak, to ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Śliczne 2 pokojowe mieszkanie ( istnieje również możliwość podziału na 3 pokoje) na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy na ul. Mickiewicza 15. Na pow...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

793 800 PLN (13 500 zł/m2)

2
1
58.8 m2
1920
15887789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794271 15887789 Nowoczesne mieszkanie, 2 pokoje z imponującym tarasem, gotowe do zamieszkaniaW jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznań, na prestiżowym osiedlu Goplana przy ul. Św. Wawrzyńca, prezentuję mieszkanie, które łączy świetny adres i modny desi...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

760 000 PLN (16 889 zł/m2)

2
1
45 m2
2025