• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Poznań Nowe Miasto

Znalezionych ofert: 59

15848083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26932016 15848083 Sprzedaż Bezpośrednio!!!!! Brak Prowizji!!!  2 -pokojowe mieszkania  42,56 m2 w cenie  470 000 zł oDwupoziomowy garaż podziemny z miejscami parkingowymi, komórkami lokatorskimi oraz stojakami na roweryŻabka, sklep spożywczy (1 minuta pieszo)Przystan...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

470 620 PLN (11 205 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15849599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 51 m² | balkon 6,5 m² | Żegrze 26976034 15849599 Kompaktowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,3 m² z funkcjonalnym i bardzo wygodnym układem pomieszczeń. Jasny salon z aneksem kuchennym (19,62 m²) stanowi centralną część mieszkania i posiada wyjście na przestronny balkon (6,49 m²), który zapew...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

578 000 PLN (11 333 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15865621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 piętro | Duży balkon 8,6 m² | Słoneczne 2 pokoje 27303881 15865621 Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m² z dużym balkonem, położone na 5 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrym układem oraz świetnym doświetleniem dzięki ekspozycji południowo-wschodniej. Fun...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

461 375 PLN (11 534 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15806244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26333300 15806244 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w Poznaniu w dzielnicy Nowe Miasto; osiedle Szczepankowo w uroczym miejscu z bardzo dobrym dojazdem do centrum Poznania. To urokliwe miejsce, z doskonałym dojazdem do centrum miasta, łączy ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 380 000 PLN (7 000 zł/m2)

5
2
340 m2
2003
15867491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe, jasne 3 pokoje na 9 piętrze + loggia 7,9 m² 27347117 15867491 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,77 m² + przestronna loggia 7,90 m², położone na IX piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na prestiżowym osiedlu o wysokim standardzie. Ekspozycja południowa gwarantuje doskonałe doświetlenie wnętrz ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

785 280 PLN (11 381 zł/m2)

3
1
69 m2
2025
15848226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem /44m2. 26935090 15848226 Funkcjonalne i doskonale doświetlone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Przestronny salon z aneksem kuchennym ( z dwoma dużymi oknami) stanowi serce mieszkania i oferuje bezpośredni dostęp do balkon...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

485 255 PLN (11 029 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15848225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie 45m2 26935089 15848225 Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni aż 45m2 z tarasem i ogrodem od strony południowej. Salon z aneksem kuchennym ma powierzchnię 24m2 z dodatkowym oknem przy aneksie kuchennym. Dodatkowo ustawna sypialnia i funkcjonalna łazie...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

496 030 PLN (11 023 zł/m2)

2
1
45 m2
2026
15730215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24773811 15730215 Przedstawiamy ;atrakcyjną ;ofertę ;sprzedaży ;działki ;budowlanej ;położonej ;w ;dynamicznie ;rozwijającej ;się ;części ;Poznania ;- ;Szczepankowo - Michałowo, ;przy ;ul. ;Bobrownickiej ;jako ;dojazdowej ;i ;wewnętrznej ;ulicy ;Pistacjowej. ;To ;idea...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

499 000 PLN (351 zł/m2)

-
-
1421 m2
-
15865623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczny salon od południa | 3 pokoje |2 łazienki 27303882 15865623 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 65 m² z dużym balkonem (7,37 m²).Największym atutem jest przestronny salon (25,44 m²) z ekspozycją południową - mieszkanie jest jasne przez cały dzień. Zakup bezpośrednio od dewelopera...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

707 000 PLN (10 877 zł/m2)

3
1
65 m2
2026
15857352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | 46 m² | balkon | od ręki 27121231 15857352 Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 46m2 + balkon 5,24m2. Układ 2 pokojowy z przestronnym salonem z aneksem i komfortową sypialnią. W budynku znajduje się windą, a do przystanku tramwajowego są zaledwie 3 minuty. Dostępna jest rowerownia i c...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

570 000 PLN (12 391 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15849597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 51 m² | balkon 6,5 m² | Żegrze | 26976032 15849597 Funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym układzie pomieszczeń. Największym atutem jest przestronny salon z aneksem kuchennym (22,31 m²) z zachodnią ekspozycją, dzięki której wnętrze jest doskonale doświetlone. Z salonu prowadzi wyjście na loggię  ideal...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

598 220 PLN (10 683 zł/m2)

3
1
56 m2
2026
15849596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże 4 pokoje | 70 m² | balkon |Super układ 26976031 15849596 Na sprzedaż ustawne mieszkanie 4 pokojowe z balkonem o powierzchni 70,1m2 + balkon 4,5m2. Mieszkanie ma funkcjonalny układ, który umożliwia wiele aranżacji. Salon z aneksem kuchennym od strony zachodniej, 3 sypialnie, łazienka i dodatkowe wc. Mieszka...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

676 797 PLN (9 669 zł/m2)

4
1
70 m2
2025