• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Poznań Wilda

Znalezionych ofert: 56

15614595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22495028 15614595 Zamieszkaj w centrum Poznania, Wilda, idealna lokalizacja blisko zieleni i miejskiego życia! w sprzedaży różne powierzchnie, zapytaj!Nowoczesne 28 m² z balkonem idealnym jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod mieszkanie, także na platformach tak...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

474 000 PLN (16 929 zł/m2)

1
1
28 m2
2025
15602482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22232042 15602482 OBIEKT BIUROWO USŁUGOWY, WILDA, WYNAJĘTY, 14 MIEJSC PARKINGOWYCH, 4 GARAŻEPolecam obiekt biurowy zmodernizowany i rozbudowany w 2000 r, o powierzchni netto 908,55 m2, pow. zabudowy 266,13 mkw, Powierzchnia działki 786 m2.Budynek: Parter: 136,37, I pi...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 890 000 PLN (5 385 zł/m2)

11
-
908 m2
2000
15023744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 7220852 15023744 KAMIENICA, MIESZKANIE LOFT LOGGIA + BALKON, PIWNICE 2 SZT, ul WIERZBIĘCICE- OKAZAŁA KAMIENICA, CICHA LOKALIZACJAOferujemy 5 -7 pokojowy (139,49 MKW )lokal mieszkalny ze słoneczną loggią w stylowej kamienicy po wewnętrznej rewitalizacji.Remonty w kam...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 116 000 PLN (8 029 zł/m2)

5
1
139 m2
1900
15868039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny apartament z balkonem| bez Pcc | Wilda 27363416 15868039 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu z balkonem na Widzie o powierzchni 51,53 m², położonego na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku Vilda Moderne z 2024r.Kupujący nie płaci PCC!Najważniejsze atuty:Świetna lokalizacja - blis...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

820 000 PLN (16 078 zł/m2)

2
1
51 m2
2024
15877676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilda|3pok|Balkon|Piwnica|Lokalizacja|Cisza 27576183 15877676 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m², położonego przy ul. Fabrycznej 40A w poznańskiej Wildzie. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz możliwością aranżacji według własnych potrzeb....

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

590 000 PLN (9 365 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15895317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 4-pok, osobna kuchnia, Wilda 27961978 15895317 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni 105,73 m², położonego na 1. piętrze klimatycznej kamienicy w samym sercu poznańskiej Wildy. To propozycja dla osób ceniących przestrzeń, charakter ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

890 000 PLN (8 476 zł/m2)

4
1
105 m2
1930
15823003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641661 15823003 Na sprzedaż parterowy lokal usługowo-handlowy położony w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 r. z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal o pow. 44,46m2: - Sala obsługi 1: 14,91 m2 - Sala ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

360 000 PLN (8 182 zł/m2)

4
1
44 m2
1910
15823001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641648 15823001 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,07m2, położone na I piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ul. 28 czerwca 1956r. - blisko Rynku Wildeckiego. Niezależny układ mieszkania: - Pokój - 14,95m2 ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15886949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w kamienicy z potencjałem, Wilda 27771972 15886949 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 129,55 m², położonego na 3. piętrze kamienicy przy ul. Wierzbięcice na poznańskiej Wildzie. To nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, idealna zarówno dl...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

949 000 PLN (7 357 zł/m2)

4
2
129 m2
1930
15868125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowa kawalerka Fabryczna I Gotowa do zamieszkan 27365585 15868125 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26 m², położonej na parterze budynku przy ul. Fabrycznej w Poznaniu. Mieszkanie stanowi pełną własność i jest gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dod...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

450 000 PLN (18 000 zł/m2)

1
1
25 m2
1905
15868133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje/ Zielony Dębiec/ Gotowe do zamieszkania 27365735 15868133 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,9 m², położonego przy ul. Łozowej na poznańskim Dębcu. Lokal znajduje się na 6. piętrze w budynku z windą, co zapewnia dobre doświetlenie oraz widok na oko...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

409 000 PLN (14 103 zł/m2)

2
1
29 m2
1982
15868085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Willa Miejska garaż piwnica 27364345 15868085 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w kameralnej willi miejskiej przy ul. Św. Trójcy w poznańskiej Wildzie. Nieruchomość łączy klimat przedwojennej zabudowy z funkcjonalnością nowoczesnego układu oraz dos...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

849 000 PLN (9 433 zł/m2)

3
1
90 m2
1930