• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Trzcianka

Znalezionych ofert: 45

15682939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23889103 15682939 DZIAŁKA INWESTYCYJNA położona na obrzeżach miasta TRZCIANKA (wjazd od strony Piły - droga krajowa nr 180) w otoczeniu zakładów przemysłowych, produkcyjnych, firm transportowych oraz farm fotowoltaicznych Działka gruntu o powierzchni...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

399 000 PLN

-
-
19747 m2
-
15818554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26603939 15818554 Na sprzedaż działka na nowym osiedlu w Trzciance Na sprzedaż działka na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w malowniczej Trzciance. Położona w bezpośrednim sąsiedztwie przyrody, otoczona lasami, oferuje ciszę i spokój. Idea...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

175 000 PLN

-
-
1049 m2
-
15497034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19871433 15497034 Trzcianka - ul. Chełmońskiego. Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny położony w nowo wybudowanym bloku na Osiedlu Dębowym Osiedle Dębowe - to n owoczesne osiedle położone w doskonałej lokalizacji, ze starym dębem, który rośni...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

295 600 PLN (6 718 zł/m2)

3
-
44 m2
2024
15501331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19955866 15501331 Obniżka ceny !!! Trzcianka - ul. Chełmońskiego. Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny położony w nowo wybudowanym bloku na Osiedlu Dębowym Przedmiotowy lokal ma pow. 42,20m2 i położony jest na IV piętrze. Sprzedawany jest w stanie dewelopers...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

275 000 PLN (6 548 zł/m2)

3
-
42 m2
2024
15494314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19812031 15494314 Trzcianka - ul. Chełmońskiego. Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny położony w nowo wybudowanym bloku na Osiedlu Dębowym Osiedle Dębowe - to n owoczesne osiedle położone w doskonałej lokalizacji, ze starym dębem, który rośni...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

289 000 PLN (6 568 zł/m2)

3
-
44 m2
2024
15818566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26605767 15818566 DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ - TRZCIANKA Nowe osiedle domków jednorodzinnych - cisza, natura i świetna lokalizacja. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze 3208116, położona w rozwijającym się rejonie Trzcianki, w sąsiedztwie nowo pow...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

130 000 PLN

-
-
613 m2
-
15813788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26582360 15813788 RPNOGŁOSZENIE O PRZETARGACH USTNYCH NIEOGRANICZONYCHNA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY TRZCIANKA,WYZNACZONYCH NA DZIEŃ 4 lutego 2026 r., od godz. 11:00 SALA SESYJNA URZĘDU MIEJSKIEGO TRZCIANKI L.p.Położenie i oznaczenie nieruchomośc...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

537 040 PLN

-
-
3836 m2
-
15813786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26582359 15813786 RPNOGŁOSZENIE O PRZETARGACH USTNYCH NIEOGRANICZONYCHNA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY TRZCIANKA,WYZNACZONYCH NA DZIEŃ 4 lutego 2026 r., od godz. 10:45 SALA SESYJNA URZĘDU MIEJSKIEGO TRZCIANKI L.p.Położenie i oznaczenie nieruchomośc...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

130 860 PLN

-
-
467 m2
-
15823067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26614472 15823067 Nowoczesny dom gotowy do zamieszkania idealny dla rodzin i młodych par Wyjątkowa oferta, przytulny dom jednorodzinny położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji Trzcianki . Dom o powierzchni użytkowej 126,80 m² (w tym 99,12 ...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

849 000 PLN (6 738 zł/m2)

4
1
126 m2
2022
15818173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26582335 15818173 RPNOGŁOSZENIE O PRZETARGACH USTNYCH NIEOGRANICZONYCH I OGRANICZONYCHNA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY TRZCIANKA,WYZNACZONYCH NA DZIEŃ 11 lutego 2026 r., od godz. 10:00 SALA SESYJNA URZĘDU MIEJSKIEGO TRZCIANKI L.p.Położenie i oznac...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

100 000 PLN (2 336 zł/m2)

1
-
42.81 m2
-
15813790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26582373 15813790 RPNOGŁOSZENIE O PRZETARGACH USTNYCH NIEOGRANICZONYCHNA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY TRZCIANKA,WYZNACZONYCH NA DZIEŃ 4 lutego 2026 r., od godz. 10:00 SALA SESYJNA URZĘDU MIEJSKIEGO TRZCIANKI L.p.Położenie i oznaczenie nieruchomości...

Trzcianka, Bolesława Krzywoustego

196 800 PLN (207 zł/m2)

-
-
949 m2
-
15736438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24874222 15736438 Przestronne 3 pokoje z balkonem i zielonym widokiem - idealne dla rodziny lub inwestora! Szukasz mieszkania dostępnego "OD RĘKI", w dobrze zorganizowanej części Trzcianki? To 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Słowackiego łączy...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

269 000 PLN (4 559 zł/m2)

3
-
59 m2
1980