• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Złotów

Znalezionych ofert: 33

15781640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25832256 15781640 DOM Z DUSZĄ I KLIMATEM - IDEALNY DLA RODZINY, BLISKO JEZIORA! Jeśli marzysz o domu, w którym od pierwszych chwil czuć ciepło i spokój, a jednocześnie chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wolnostoj...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

585 000 PLN (3 900 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15872324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490243 15872324 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Złotowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 54 m², położone na 3. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Słowackiego w Złotowie. Lo...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

299 000 PLN (5 537 zł/m2)

2
-
54 m2
1980
15764141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25439700 15764141 Na sprzedaż duża działka pod zabudowę jednorodzinną ! Złotów, ul. Łąkowa, 1772 m 2 , Działka objęta jest aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego - zabudowa jednorodzinna wolnostojąca (wysokość maksymal...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

150 000 PLN

-
-
1772 m2
-
14889867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 4072998 14889867 Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności wyodrębnionych połączonych lokali niemieszkalnych (nieruchomości lokalowe). Sprzedaż z ewentualną opcją zawarcia przez Bank umowy najmu części powierzchni szczegóły w Materiałach Informacyjnych.Przedmiotem s...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

880 000 PLN (3 212 zł/m2)

11
-
274 m2
1992
15872152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27486004 15872152 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, położone na pożądanym pierwszym piętrze w bloku przy ul. Szkolnej 12 w Złotowie. To idealna propozycja dla pary, małej rodziny lub jako pewna inwestycja pod wynajem.NA...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

330 000 PLN (6 346 zł/m2)

2
1
52 m2
1970
15889971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27865566 15889971 Na sprzedaż jasne, zadbane mieszkanie położone w bloku przy ul. Bolesława Krzywoustego w Złotowie. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do zamieszkania lokum w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy.Wnętrze i standa...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

320 000 PLN (6 809 zł/m2)

2
-
47 m2
1968
15867213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27339495 15867213 Przytulne 2 pokoje po remoncie Serce Złotowa, widok i wygoda!Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, gdzie wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu ręki?Na sprzedaż oferujemy jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,55 m², położone na...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

337 000 PLN (6 018 zł/m2)

2
1
56 m2
1970
15797561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy lokal na sprzedaż 26152283 15797561 Lokal handlowo-użytkowy na sprzedaż - 37m2.Na sprzedaż lokal o powierzchni 37m2. Idealna lokalizacja, w pobliżu dworca PKS i PKP, punktów gastronomicznych oraz placówek edukacyjnych.Lokal posiada:- pomieszczenie sprzedażowe - 23m2- zaplecze - 13,5 m2...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

180 000 PLN (4 865 zł/m2)

4
-
37 m2
-
15760086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy lokal na sprzedaż - WYSOKI POTENCJAŁ 25349891 15760086 Lokal handlowo-użytkowy na sprzedaż - 48m2Na sprzedaż lokal o powierzchni 48m2. Idealna lokalizacja, w pobliżu dworca PKP i PKS, punktów gastronomicznych oraz placówek edukacyjnych.Lokal obejmuje:- Pomieszczenie sprzedażowe - 31m2- Zaplecze - 17m2- T...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

210 000 PLN (4 375 zł/m2)

5
-
48 m2
-
15884374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie z garażem 27700160 15884374 Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni około 57,56 m², położone na trzecim piętrze w nowym budownictwie na prywatnym, ogrodzonym osiedlu w spokojnej i cichej części Złotowa. Budynek wyposażony jest w windę oraz monitoring, co z...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

520 000 PLN (6 190 zł/m2)

2
1
84 m2
2019
15813326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26560663 15813326 OBNIŻKA CENY !!!! NA SPRZEDAŻ - MIESZKANIE 3 POKOJOWE NA II PIĘTRZE W BLOKU, ZŁOTÓW Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 62,29m2, położone na II piętrze w bloku z zasobów SM "Piast&q...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

289 000 PLN (4 661 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15846868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26897632 15846868 Wyjątkowy dom wolnostojący w Złotowie Ten dom o powierzchni ok. 199 m² to propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, prywatność i funkcjonalność - w doskonałej lokalizacji, w pobliżu Jezioro Zaleskie . Przemyślana przestrzeń - idealna...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

895 000 PLN (4 520 zł/m2)

7
-
198 m2
-