• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 252

15889461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Rabat 100 000 zł! Apartament Premium! Centrum 27851010 15889461 Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36 w prestiżowej inwestycji Piekary Residence. Taka okazja w ni...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1920
15886267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! Poddasze z potencjałem| 101 m² po podłodze 27751211 15886267 Szukasz klimatycznego mieszkania, które urządzisz po swojemu? A może jesteś inwestorem i szukasz okazji, w której liczby spinają się od pierwszego dnia?Mieszkanie M10 przy Dąbrowskiego 65 to 101,82 m² (po podłodze) dostępne w cenie, która na dzisiejs...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

479 000 PLN (7 044 zł/m2)

3
-
68 m2
-
15887523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
= 2 pokoje | Parter | Grunwald | 0% prowizji = 27784923 15887523 Kompaktowy wymiar luksusu - tam, gdzie historia spotyka wielkomiejski styl.M9 w Loftach Grunwaldzka to dowód na to, że 26,33 m² może być pełnowartościowym, dwupokojowym mieszkaniem. To przestrzeń zaprojektowana dla osób, które nie chcą wybierać międz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

384 418 PLN (14 785 zł/m2)

2
-
26 m2
-
15889462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zyskaj 60 tys. zł | 4 pokoje w Centrum | Parking 27851005 15889462 Szukasz przestronnego apartamentu w centrum Poznania, ale liczysz na wyjątkową okazję finansową? To moment, na który warto było czekać! Ogłaszamy promocję na apartament M20. W całej zrewitalizowanej inwestycji Lofty Matejki zostało już tylko 5 ostatn...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

749 000 PLN (11 889 zł/m2)

4
1
63 m2
-
15897466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28003484 15897466 Blisko lasu z. mieszkaniowa mpzp możl. podziałPrzedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Sulmierzyce, woj. Wielkopolskie.Działka jest objęta Miesjcowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP).Podstawowe in...

Sulmierzyce (Wielkopolskie, gm. Sulmierzyce)

429 200 PLN

-
-
4292 m2
-
15897458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28003486 15897458 Przy lesie mieszkaniowa mpzp do podziałuPrzedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Sulmierzyce, woj. Wielkopolskie.Działka jest objęta Miesjcowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP).Podstawowe informac...

Sulmierzyce (Wielkopolskie, gm. Sulmierzyce)

200 100 PLN

-
-
2001 m2
-
15820747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26609802 15820747 Trzcianka os. Słowackiego 3 pokoje 58,70 m² balkon piwnica Są mieszkania, które bronią się układem, lokalizacją i realnym potencjałem inwestycyjnym . Ta nieruchomość jest właśnie jednym z nich. Na sprzedaż 3-pokojow...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

280 000 PLN (4 828 zł/m2)

3
-
58 m2
1980
15897780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28009584 15897780 Działka z potencjałem zabudowy mieszkaniowej - Siedlisko, gmina Trzcianka Na sprzedaż nieruchomość gruntowa oznaczona numerem ewidencyjnym 2845 , położona w miejscowości Siedlisko, gmina Trzcianka. Działka o powierzchni 1795 m² us...

Siedlisko (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

99 000 PLN

-
-
1795 m2
-
15872537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27496257 15872537 Działka inwestycyjna z WZ – 4 lokale Dopiewiec Lokalizacja Dopiewiec, gmina Dopiewo – spokojna, rozwijająca się okolica w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Szybki dojazd do Poznania. Najważniejsze informacje Działka: nr...

Dopiewiec (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

635 000 PLN

-
-
1719 m2
-
15889110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przylesie Marcelin|parter|zamknięte osiedle|zieleń 27844667 15889110 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,12 m², położonego przy ul. Jeleniogórskiej na zielonym osiedlu Przylesie Marcelin w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z 2019 r...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

825 000 PLN (13 750 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15881028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27620647 15881028 Piła - Śródmieście 2 pokoje 51,64 m² Balkon Po remoncie Na sprzedaż BARDZO SŁONECZNE i PRZESTRONNE mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,64 m², położone na II piętrze w centrum Piły. Lokal przeszedł częściowy ...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

385 000 PLN (7 549 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15818023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26599387 15818023 Działka budowlana 1050 m² - Rataje, gm. Chodzież Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1050 m² , położona w Ratajach, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagosp...

Rataje (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

262 500 PLN

-
-
1050 m2
-