• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 670

15548775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20920111 15548775 Dom gotowy do zamieszkania - HANULIN!!! KWADRAT prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i cichej okolicy - Hanulin. Nieruchomość położona jest w bocznej części osiedla, co zapewnia większy spok&oacu...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

649 000 PLN (3 751 zł/m2)

5
-
173 m2
1984
15884517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27705918 15884517 Na sprzedaż nowoczesny dom przy lesie w stanie deweloperskim. Gotowy, żeby urządzić go dokładnie tak, jak chcesz. Bez czekania, bez budowy, bez stresu. Nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej części Mikorzyna (gmina Kępno), na działce ...

Mikorzyn (Wielkopolskie, gm. Kępno)

650 000 PLN (6 132 zł/m2)

4
-
106 m2
2026
15884924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27714686 15884924 Bliźniak w budowie - MIKORZYN KWADRAT prezentuje na sprzedaż bliźniak (w budowie) położony w spokojnej, zielonej okolicy. Budynek o nowoczesnej, prostej bryle z dachem dwuspadowym pokrytym blachą. Każda z części ma powierzchnię około 123 m&a...

Mikorzyn (Wielkopolskie, gm. Kępno)

369 000 PLN (3 000 zł/m2)

4
-
123 m2
2025
15881087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 27622373 15881087 Rezydencja klasy premium z prywatnym terenem 1,09 ha Trzebień k. Opatowa 300 m² nowoczesna technologia pełna prywatność Są miejsca, które oferują komfort. I są takie, które definiują styl życ...

Trzebień (Wielkopolskie, gm. Łęka Opatowska)

2 500 000 PLN (8 143 zł/m2)

5
-
307 m2
2020
15859829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27176652 15859829 Nowe domy w spokojnej okolicy - Słupia pod Bralinem KWADRAT Sp.J. prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny w pięknej i malowniczo położonej okolicy. Cena domu wraz z działką to tylko 560 000,00 zł BRUTTO tj. 6 417zł m...

Słupia pod Bralinem (Wielkopolskie, gm. Perzów)

560 000 PLN (6 437 zł/m2)

3
-
87 m2
2026
15653653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23355897 15653653 Duży dom z potencjałem Mikstat!!! Nieruchomość położona jest w miejscowości Mikstat oddalonej ok. 13 km od Ostrzeszowa i 11km od Grabowa nad Prosną. Działka (pow. 0,0615 ha), na której znajduje się dom i garaż. Dom do remontu ...

Mikstat (Wielkopolskie, gm. Mikstat)

399 000 PLN (2 871 zł/m2)

7
-
139 m2
-
15629491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22829444 15629491 Sprzedaż, dom wolnostojący, duża działka objęta planem MNU, U-P, działalność, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 136 m2., położony na dużej działce z szerokimi możliwościami zagospodarowania. Nieruchomość znajduje się...

Ostrów Wielkopolski (Kamienna) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

999 000 PLN (7 346 zł/m2)

6
1
136 m2
1964
15528320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20561154 15528320 Sprzedaż, dom jednorodzinny, Międzybórz, Pawłów, możliwość kupna dodatkowej powierzchni działki, gmina Sośnie. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 1400 m2. zabudowaną dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni uż...

Pawłów (Pawłów) (Wielkopolskie, gm. Sośnie)

599 000 PLN (4 279 zł/m2)

6
1
140 m2
-
15897628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 28007497 15897628 Na sprzedaż dom jednorodzinny, Ostrów Wielkopolski, 5 pokoi. Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, położony przy ul. Elizy Orzeszkowej w Ostrowie Wielkopolskim. To nieruchomość z dużym potencjałem, idealna dla rodziny poszukującej ...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

520 000 PLN (4 952 zł/m2)

5
1
105 m2
1982
15739004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24917383 15739004 Sprzedaż, przestronny dom z potencjałem, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż: Przestronny dom z potencjałem mieszkalnym oraz usługowym - 293,5 m2., wzniesiony na działce o powierzchni 610 m2. - Solidna konstrukcja - pustak ceramiczny, dachówka ce...

Ostrów Wielkopolski (Lewandowskiego) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

995 000 PLN (2 997 zł/m2)

6
1
332 m2
2000
15474643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19388488 15474643 Okazja: Umeblowany dom z pięknym ogrodem. Szukasz domu, który łączy codzienną wygodę z atmosferą prawdziwego domowego ogniska! Ten 180-metrowy, w pełni wykończony budynek w Raszkowie został zaprojektowany tak, by żyło się w nim lekko - i to od p...

Raszków (Wielkopolskie, gm. Raszków)

680 000 PLN (3 778 zł/m2)

7
1
180 m2
1997
15850988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27011140 15850988 Oferujemy domy w zabudowie szeregowej, bliźniaczej w stanie deweloperskim oraz mieszkania w budynkach wielorodzinnych na nowo powstałym osiedlu w Szczytnikach koło PoznaniaPrezentowany dom - w zabudowie bliźniaczej- składa się z 6 pokoi, idealny do r...

Szczytniki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

789 000 PLN (5 441 zł/m2)

6
2
145 m2
2026