• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie Buk Ratuszowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ratuszowa i Buk

Znaleźliśmy 673 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Wielkopolskie

15884542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27706329 15884542 Polecamy na sprzedaż dom, w idealnej lokalizacji z ogromnym potencjałem!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Września - centrum miasta gdzie wszystkie wygody znajdują się na wyciągnięcie ręki!Na powierzchnię 192 m2 składają się :- 4 pokoje,- prz...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

929 000 PLN (4 839 zł/m2)

4
-
192 m2
1980
15849069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26957757 15849069 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący w pięknej okolicy!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Lednogóra, oddalona ok. 15 km od Gniezna.Dom o powierzchni 66m2 składa się z:- 3 pokoi,- kuchni,- korytarza, - łazienki.Budynek w stanie dobrym, jednak ...

Lednogóra (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

449 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15897096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużą działką w Rychliku – cisza i natura” 27994901 15897096 Dom na sprzedaż - Rychlik k. TrzciankiLokalizacja: Rychlik, malownicza i spokojna miejscowość otoczona pięknymi lasami i jeziorami. Dojazd do posesji asfaltową drogą.Rok budowy: 2020Opis nieruchomości:Na sprzedaż kompaktowy, energooszczędny dom o sol...

Rychlik (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

695 000 PLN (6 150 zł/m2)

2
1
113 m2
2020
15886203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27750253 15886203 Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w Jaraczewie (Szydłowo, Osiedle Kwiatowe) 93,98 m2, działka o pow. 794m2 Prezentujemy nowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 93,98 m² , położony w spokojnej części Jaraczewa, na cenionym Osi...

Jaraczewo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

795 000 PLN (8 548 zł/m2)

4
-
93 m2
2026
15870988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27450755 15870988 Na sprzedaż dom, Krobia, centrum, 2 wejścia, 8 pokoi, garaż, budynki gospodarcze. Krobia, dom centrum, 8 pokoi, budynki gospodarcze, sprzedaż. Na sprzedaż przestronny dom rodzinny ok.200 m2 z zabudową gospodarczą - Krobia, blisko Rynku, po...

Krobia (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Krobia)

690 000 PLN (3 450 zł/m2)

7
1
200 m2
1970
15801663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26245692 15801663 OPISNa sprzedaż nieruchomość położona w sercu prężnie rozwijającej się Rokietnicy, zaledwie 20 km od centrum Poznania.To idealna propozycja zarówno dla rodziny marzącej o dużej działce i spokojnym otoczeniu, jak i dla inwestora, który dostrzeże poten...

Rokietnica (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

1 040 000 PLN (11 556 zł/m2)

3
1
90 m2
1970
15762640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25408071 15762640 Polecam Na sprzedać dom jednorodzinny położony na ul. Sanockiej w Pokrzywnie - miejscowość bezpośrednio sąsiadująca z Poznaniem. Budynek z przełomu lat 7080 utrzymany w dobrym stanie technicznym. Powierzchnia 200 m2, na którą składają się dwie ko...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 000 PLN (5 750 zł/m2)

7
-
200 m2
1980
15847533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad jeziorem z linią brzegową- Niedźwiady Małe 26917588 15847533 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Wyjątkowy dom nad jeziorem - Niedźwiady Małe, gm. ŚlesinWyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, śpiew ptaków i widok na taflę Jezioro Licheńskie tuż za Twoim ogrodem. Ta nieruchomość t...

Niedźwiady Duże (Niedźwiady małe) (Wielkopolskie, gm. Ślesin)

1 870 000 PLN (8 657 zł/m2)

5
2
216 m2
2019
15433119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18425202 15433119 Szukasz solidnego domu w budowie na dużej działce i blisko miasta? Chcesz prowadzić działalność gospodarczą i potrzebujesz dużego terenu? Możesz to połączyć!OSA Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu w budowie o pow. ok. 200 m², położonego w ...

Słomowo (Wielkopolskie, gm. Września)

650 000 PLN (3 250 zł/m2)

5
2
200 m2
2022
15860487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182886 15860487 OFERTA SPRZEDAŻY DOMU WOLNOSTOJĄCEGO - LUBOŃNa sprzedaż przestronny, w pełni urządzony i zadbany dom wolnostojący położony w spokojnej części Lubonia.Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 665 m², w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, p...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

1 680 000 PLN (7 706 zł/m2)

6
2
218 m2
2008
15703324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24248326 15703324 Wilczyna gmina Duszniki - w centrum, na sprzedaż dom o pow. 67 m2 do remontu. Na działce o powierzchni 400 m2 posadowiony jest dom i dwa budynki gospodarcze. Dom z lat 30 XX wieku : - konstrukcja tradycyjna murowana - parterowy z poddaszem nieużytk...

Wilczyna (Wielkopolskie, gm. Duszniki)

250 000 PLN (3 731 zł/m2)

2
1
67 m2
1930
15444099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18689565 15444099 NA SPRZEDAŻ DOM W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM, PARTEROWY O POW. 100,20 m 2 KRĘPSKO, GM. SZYDŁOWO, na działce o powierzchni 1.073 m 2 Tytułem oferty jest dom w stanie surowym zamkniętym wg projektu firmy ARCHON "Dom w Kostrzewa...

Krępsko (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

438 000 PLN (4 380 zł/m2)

4
1
100 m2
2024