• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie Janikowo

Znalezionych ofert: 1

15659734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447221 15659734 Domy Premium w Janikowie, ! Już rozpoczęły się rezerwacje ! gotowe na 2026 ( czerwiec )Nowe eleganckie i komfortowo zaprojektowane osiedle 18 domów w zabudowie bliźniaczej, położone kameralnie w Janikowie, Gm Swarzędz,W sprzedaży 2 typy domów w stani...

Janikowo (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

1 059 000 PLN (8 975 zł/m2)

5
1
118 m2
2025