• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 59

15774817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25659762 15774817 NA SPRZEDAŻ - WYJĄTKOWY, STYLOWY DOM WOLNOSTOJĄCY Z BASENEM, SAUNĄ, SIŁOWNIĄ I SCHRONEM NA MODNYM STRZESZYNIEPOZNAŃ - STRZESZYN POWIERZCHNIA DOMU OK. 350 m² DZIAŁKA 907 m²✨ WYJĄTKOWA OFERTADom z klasą, zaprojektowany z dbałością o detale - połączen...

Poznań (Strzeszyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 999 000 PLN (14 283 zł/m2)

6
-
350 m2
1998
15896844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27989230 15896844 3-lokalowy dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji3-lokalowy dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Grunwaldzie. Dwa w pełni samodzielne lokale mieszkalne i jeden użytkowy. Każdy lokal z własną księgą wieczystą i oddzielnym wejściem ze wspólnej klatki ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 590 000 PLN (5 180 zł/m2)

7
3
500 m2
1986
15795829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26107133 15795829 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dużego, funkcjonalnego domu położonego w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części Poznaniu, przy ul. Bajana.Nieruchomość o powierzchni całkowitej 220 m²...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

950 000 PLN (5 026 zł/m2)

7
-
189 m2
1989
15888035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27800760 15888035 CENA PODLEGA NEGOCJACJI + ELASTYCZNE WARUNKI ZAKUPUCena 79000000, cena do negocjacji! Płacisz jak Tobie wygodnie. Mogą być raty, spłata w formie prac budowlanych dla właściciela posesji oferty i propozycje zakupu mile widziane.KUPUJĄCY NIE PŁACI PRO...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

7 900 000 PLN (16 809 zł/m2)

6
1
470 m2
2001
15818209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26620195 15818209 BEZ PODATKU PCC!Cena netto: 1260 000 zł + 8% VATNowoczesny i niezwykle designerski dom z 2024 roku mamy na sprzedaż w podpoznańskich Krzesinach. ' Bliźniak ' o powierzchni 133 m2 zbudowany jest w podwyższonym standardzie developerskim dla ...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 260 000 PLN (9 545 zł/m2)

6
1
132 m2
2024
15776977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25724785 15776977 Na sprzedaż mamy zabytkową kamienicę w samym centrum Poznania, tuż przy Starówce!MOŻNA TEŻ KUPIĆ POJEDYŃCZE (OK. 40M2) APARTAMENTY - CENA: 13 600 ZŁM2    ( STAN DEVELOPERSKI )Obiekt za zgodą konserwatora zabytków jest obecnie remontowany. Każde piętr...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 100 000 PLN (13 667 zł/m2)

11
-
300 m2
1790
15872328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27490363 15872328 Dom z duszą i dużym ogrodem Poznań, Świerczewo 721 m² działkiZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu położonego na poznańskim Świerczewie, w sąsiedztwie zielonych Szachtów.To nieruchomość dla osób, które szukają domu z chara...

Poznań (Świerczewo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 299 000 PLN (6 186 zł/m2)

5
1
210 m2
1956
15872917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27506469 15872917 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony na Osiedlu Bajkowym w spokojnej i zielonej części Poznania, tuż przy Lasku Marcelińskim oraz ogródkach działkowych. Nieruchomość znajduje się na końcu ślepej uli...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 590 000 PLN (8 833 zł/m2)

6
-
180 m2
1998
15872607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27498725 15872607 NA SPRZEDAŻ Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na nieopodal jeziora Kierskiego. Dom o powierzchni użytkowej 140 m2 z zagospodarowaną działką ok. 280m2 + 90m2 utwardzonej drogi przed domem, która nie jest wliczona w powierz...

Poznań (Kiekrz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

850 000 PLN (6 071 zł/m2)

4
-
140 m2
2025
15888644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27819214 15888644 Na sprzedaż funkcjonalny dom w atrakcyjnej i prestiżowej lokalizacji w Poznaniu Kiekrzu – blisko centrum tej mieszkaniowo-wypoczynkowej dzielnicy miasta. Ogromnym atutem domu jest duży, zaciszny ogród i bliskość Jeziora Kierskiego (zaledwie kilometr)...

Poznań (Kiekrz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 549 000 PLN (6 196 zł/m2)

6
2
250 m2
1999
15887675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27790171 15887675 DOM NA SPRZEDAŻSerdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą miejskiego domu w zabudowie bliźniaczej na Poznańskich Smochowicach przy ul. Sianowska 139A. Nieruchomość oddzielona jest od drugiego budynku pomieszczeniem gospodarczym przedzielony ścia...

Poznań (Smochowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 100 000 PLN (8 800 zł/m2)

4
2
125 m2
2025
15758779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25330692 15758779 Willa modernistyczna na Starym Grunwaldzie – mieszkaj i zarabiaj4 księgi wieczyste jeden właściciel klarowny stan prawnyAdres mówi sam za siebie – ul. Ostroroga, prestiżowy Stary Grunwald.Modernistyczna willa z 1933 roku to unikalna propozycja dla ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

7 100 000 PLN (13 371 zł/m2)

10
4
531 m2
1933