• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie Sękowo Sosnowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sękowo i Sosnowa

Znaleźliśmy 667 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Wielkopolskie

15548775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20920111 15548775 Dom gotowy do zamieszkania - HANULIN!!! KWADRAT prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i cichej okolicy - Hanulin. Nieruchomość położona jest w bocznej części osiedla, co zapewnia większy spok&oacu...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

649 000 PLN (3 751 zł/m2)

5
-
173 m2
1984
15614023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485969 15614023 Oferta dostępna wyłącznie w biurze BESTATE Nieruchomości, kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie https:panoramy.galactica.plvirgo472655 Szukasz luksusowego domu w...

Gniezno (Kiszkowo) (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 950 000 PLN (8 228 zł/m2)

5
2
237 m2
2012
15884804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27711335 15884804 Dom z funkcją usługową przy jednej z głównych ulic Trzcianki - miejsce, które może pracować dla Ciebie To nie jest typowa nieruchomość mieszkalna. To propozycja dla osób, które widzą więcej n...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

689 000 PLN (6 152 zł/m2)

4
2
112 m2
1980
15888979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27837176 15888979 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam dom w dobrej lokalizacji - Ostrów Wielkopolski - Traugutta 50.Dom wolnostojący, piętrowy z lat 80-tych.Powierzchnia domu 170 m². Działka 786 m².Dom posiada 6 pokoi, kuchnię, 2 łazienki, 2 przedpokoje, 2 ...

Ostrów Wielkopolski (Parcele zacharzewskie) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

600 000 PLN (3 529 zł/m2)

6
-
170 m2
1980
15877567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27573040 15877567 Atrakcyjny dom i drugi domeklokalbiznes na sprzedaż - Suchy Las, ul. Lisia 230 m² działka 1244 m² + dodatkowy budynek 50 m²Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny wraz z drugim domkiemaktualnie salonem urody dobrze funkcjonującym od...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

2 599 000 PLN (9 282 zł/m2)

6
-
280 m2
2012
15743496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25011643 15743496 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:Kamienica w ścisłym centrum Strzałkowa przy głównej ulicy Gen. Sikorskiego 7 o powierzchni całkowitej 382,5 m2 na działce o powierzchni 583 m2 nr ewidencyjny 451...

Strzałkowo (Wielkopolskie, gm. Strzałkowo)

699 000 PLN (1 827 zł/m2)

7
-
382.5 m2
1901
15702537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24237372 15702537 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:Budynek mieszkalny jednorodzinny, jednokondygnacyjny z poddaszem uzytkowym w stanie surowym otwartym w Marzeninie(100m od drogi gminnej ul. Leśna, gmina Września...

Marzenin (Wielkopolskie, gm. Września)

249 000 PLN (1 694 zł/m2)

11
-
147 m2
2024
15245825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13702123 15245825 GOTOWA INWESTYCJABIZNES !!!Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z nietuzinkową, ofertą sprzedaży:Obiektu o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym o pow. 808 m2 usytuowanym na działce( numer 30116) o pow. 3033 m2 w Ob...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

3 500 000 PLN (4 332 zł/m2)

12
-
808 m2
1998
15765457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25470660 15765457 Przedstawiamy nietuzinkową nieruchomość zlokalizowana w Szydłowie zaledwie 7km od Piły. Na działce o pow. 5246 m 2 znajduje się dom jednorodzinny o pow. 254 m 2 , z przodu przy wjeździe jest budynek magazynowo - garażowy o pow. 327m 2 Cena ...

Szydłowo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

3 600 000 PLN (11 009 zł/m2)

6
3
327 m2
2018
15735560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24858365 15735560 Polecam na sprzedaż urokliwy dom jednorodzinny w Pobiedziskach. Nieruchomość sąsiaduje bezpośrednio z lasem oraz jeziorem (odległość domu do jeziora to zaledwie 300 metrów) - znajduje się przy ul. Rzecznej - jest to bardzo spokojna ulica. Budynek...

Pobiedziska (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

2 390 000 PLN (9 560 zł/m2)

6
2
250 m2
2010
15611092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22421677 15611092 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam na sprzedaż dom o powierzchni ok. 80 m2. Dom został w dużej mierze wyremontowany. Nieruchomość znajduje się n...

Koszuty (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

675 000 PLN (8 438 zł/m2)

3
-
80 m2
1975
15741457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Srodkowy segment szeregowca w Komornikach 25285773 15741457 Na sprzedaż środkowy segment szeregowca położony w Komornikach. Lokal dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 75 m2 Rozkład pomieszczeń: PARTER : korytarz, toaleta , pomieszczenie pod schodami, salon z otwartą kuchnią ok. 29 m2 PIĘTRO: -korytarz, syp...

Komorniki, Komorniki

719 000 PLN (9 587 zł/m2)

4
2
75 m2
2022