• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Działki na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 201

15508052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obniżka CENY! Działka rolna w dobrej LOKALIZACJI!! 20112012 15508052 Działki rolno-budowlane z potencjałem , Obniżka Ceny !!!Przedstawiam ofertę sprzedaży 2 działek rolnych w cenie 17,37 zł na m2  o powierzchni 11.600 m2, oraz 14.308 m2 niezabudowanych, w atrakcyjnej lokalizacji w gminie Szydłowo, niedaleko miasta pow...

Pokrzywnica (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

350 000 PLN

-
-
25908 m2
-
15857939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27135726 15857939 NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA POŁOŻONA W BUDZYNIU NA OSIEDLU PIASKI Przedmiotem oferty jest duża działka w Budzyniu o pow. 87040 m 2 . Nieruchomość z dużym potencjałem pod osiedle domów jednorodzinnych, położona na jednym z najb...

Budzyń (Wielkopolskie, gm. Budzyń)

6 500 000 PLN

-
-
87040 m2
-
15699305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 800m od jeziora! 24164849 15699305 Działka budowlana 5 minut od jeziora Wierzbiczańskiego Tylko u Nas!Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow.  834 m2 w miejscowości Wymysłowo gm. Trzemeszno. Zaledwie 12 minut do Gniezna!!Działki objęta MPZP zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i rekreacy...

Wymysłowo (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

75 060 PLN

-
-
834 m2
-
15509973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa cena! Działki budowlane 15 minut od Gniezna 20128474 15509973 Kontakt:798 857 370Mateusz GeszczyńskiKOMPLEKS DZIAŁEK BUDOWLANYCH W LESIE, 15 MINUT OD GNIEZNA!!!Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 1 266 m2 w miejscowości Strzyżewo Paczkowe (osiedle Łukaszewko).Zaledwie 15 minut do Gniezna!!Działki objęta MPZP ...

Strzyżewo Paczkowe (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

101 280 PLN

-
-
1266 m2
-
15733711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24805400 15733711 Na sprzedaż działka budowlana z potencjałem inwestycyjnym – działka 3835 m² + droga 1095 m², Borkowice k. Mosiny.Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 3835 m² wraz z wydzieloną drogą wewnętrzną o pow. 1095 m², położoną w miejscowości Borkowice...

Borkowice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

490 000 PLN

-
-
3538 m2
-
12288616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 83972 12288616 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W SZAMOCINIE. ----------------------------- Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1593 m 2 w Szamocinie, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka płaska, w kształcie zbliżonym ...

Szamocin (Wielkopolskie, gm. Szamocin)

127 440 PLN

-
-
1593 m2
-
12288576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 83971 12288576 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W SZAMOCINIE. ----------------------------- Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 836 m 2 w Szamocinie, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka płaska, w kształcie zbliżonym d...

Szamocin (Wielkopolskie, gm. Szamocin)

66 880 PLN

-
-
836 m2
-
15791352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25989883 15791352 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Miłosławiu przy ul. Dolnej - w samym centrum miasta, w otoczeniu zabudowy mieszkalnej oraz terenów zielonych.Na działce znajduje się dom jednorodzinny oraz budynek gospodarczy – oba budynki w stanie do roz...

Miłosław (Wielkopolskie, gm. Miłosław)

289 000 PLN

-
-
2387 m2
-
15882436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27663917 15882436 Na sprzedaż wyjątkowa działka ROD o powierzchni 400 m², położona na terenie ogrodów działkowych Sierosław IV – zaledwie kilkanaście minut od Poznania. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego miejsca do wypoczynku lub komfortowego użytkowa...

Sierosław (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

230 000 PLN

-
-
400 m2
-
15838606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26732976 15838606 NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W ATANAZYNIE (GM. SZAMOCIN) Przedmiotem oferty jest działka gruntu o powierzchni 1404 m 2 położona w Atanazynie (gmina Szamocin, powiat chodzieski). Dogodne położenie - na obrzeżach miejscowości Szamocin - b...

Atanazyn (Wielkopolskie, gm. Szamocin)

120 000 PLN

-
-
1404 m2
-
15780180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25797827 15780180 Na sprzedaż działka budowlana w Czarnkowie - w otoczeniu natury i spokoju Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1 340 m² , położona w Czarnkowie (woj. wielkopolskie, powiat czarnkowsko-trzcianecki). Działka obj...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

189 000 PLN

-
-
1340 m2
-
15890099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27868865 15890099 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam bardzo urokliwie położoną działkę ;z bezpośrednim dostępem do jeziora. Działka ma powierzchnię 5375 m2 i jest...

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

619 000 PLN (115 zł/m2)

-
-
5375 m2
-