• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Działki na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 201

15692925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24056685 15692925 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Na sprzedaż kilka atrakcyjnych działek budowlanych położonych w świetnej lokalizacji. Teren o dużym potencjale zarówno inwestycyjnym, jak i prywatnym.Otoczenie nieruchomości:Działki położone są we wsi S...

Jabłonka Stara (Wielkopolskie, gm. Miedzichowo)

1 500 000 PLN

-
-
47925 m2
-
15862295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27224413 15862295 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602LOKALIZACJA:Działka położona jest w miejscowości Smyczyna, w prestiżowej i wyjątkowo spokojnej części, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealna lokalizacja dla osób ceniących prywatność, ciszę oraz b...

Smyczyna (Wielkopolskie, gm. Lipno)

2 980 000 PLN

-
-
3116 m2
-
15821125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26640524 15821125 Atrakcyjne działki budowlane Krzyżowniki gmina Rychtal, woj. wielkopolskie KWADRAT prezentuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Krzyżowniki , w województwie wielkopolskim . Nieruchomości usytuowa...

Krzyżowniki (Wielkopolskie, gm. Rychtal)

85 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15888846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z linią brzegową Gopła 27830419 15888846 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Działka z linią brzegową Gopła w chwili obecnej bez prawa zabudowy. Numer działki przed podziałem 168 - obręb Łuszczewo. (podział rolny (na działki pow. 3000 m2 w trakcie kwestia miesią...

Łuszczewo (Wielkopolskie, gm. Skulsk)

195 000 PLN

-
-
3500 m2
-
15811328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26433972 15811328 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPILNIE SPRZEDAM DZIAŁKĘ Z WARUNKAMI ZABUDOWYSprzedaż działki z warunkami zabudowy bezpośrednio od właściciela. Prezentuję na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 1305 m2 w Orłowie, gmina Ryczywół, woj. wielkopolsk...

Ludomy (Wielkopolskie, gm. Ryczywół)

120 000 PLN (92 zł/m2)

-
-
1305 m2
-
15888523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27814967 15888523 BURMISTRZ WIELENIAo g ł a s z atrzeci przetarg ustny nieograniczonyna zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 1673, księga wieczysta Nr PO2T000097035 położonej w obrębie ewidencyjnym 300208_4.0001, M. WIELEŃ, stanow...

Wieleń (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

226 000 PLN

-
-
2915 m2
-
15888485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27814539 15888485 BURMISTRZ WIELENIAo g ł a s z atrzeci przetarg ustny nieograniczonyna zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 440, księga wieczysta Nr PO2T000439790 położonej w obrębie ewidencyjnym 300208_5.0021, WIELEŃ PÓŁNOCNY, s...

Wieleń (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

183 000 PLN

-
-
6918 m2
-
15888486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27814540 15888486 BURMISTRZ WIELENIA o g ł a s z atrzeci przetarg ustny nieograniczonyna zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 437, księga wieczysta Nr PO2T000202040 położonej w obrębie ewidencyjnym 300208_5.0021, WIELEŃ PÓŁNOCNY, ...

Wieleń (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

148 000 PLN

-
-
5597 m2
-
12697857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 85352 12697857 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W MALOWNICZEJ CZĘŚCI OLEŚNICY (GMINA CHODZIEŻ) Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 2049 m 2 położona w Oleśnicy (gmina Chodzież). Działka o nieregularnym kształcie, narożnikowa, nieogrodzona...