• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Działki na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 211

15766482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25503624 15766482 Działka budowlana, pod zabudowę mieszkaniową, gm. Kobyla Góra. Działka 758, o powierzchni 727 m2, Do sprzedaży atrakcyjnie położona działka, przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe w poszukiwanej miejscowości agroturystycznej w Myślnie...

Myślniew (Stara fabryka) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

75 000 PLN

-
-
727 m2
-
15702795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24241069 15702795 Sprzedaż, nieruchomość gruntowa, działka budowlana, Gorzyce Wielkie. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 857 m2., usytuowana w bardzo spokojnej lokalizacji w Gorzycach Wielkich w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. Dział...

Gorzyce Wielkie (Szafirowa) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

250 000 PLN

-
-
857 m2
-
15664151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23542451 15664151 MOŻLIWOŚC ZAKUPU INNEJ POWIERZCHNI- ZAPYTAJ !DZIAŁKA BUDOWLANA, BORKOWICE, GM MOSINAMPZP, SKRZYNKA ELEKTRYCZNA NA DZIAŁCE, szeroki  front prezentowanej działki -  44 mPolecam ładnie położoną działkę o powierzchni 1002 MKW mkw położoną w cichej okolic...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

210 420 PLN (210 zł/m2)

-
-
1002 m2
-
15656541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23414346 15656541 Pokrzywno- działka budowlana 1716 mkw z Warunkami Zabudowyprzestrzeń i natura na wyciągnięcie ręki!Szukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom swoich marzeń blisko natury, ale bez rezygnacji z miejskich udogodnień? Ta działka to idealne połączenie spo...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

634 920 PLN (370 zł/m2)

-
-
1716 m2
-
15655908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23396007 15655908 Działka budowlana- Pokrzywno- 1598 m² z Warunkami ZabudowyTwój azyl w zielonej części Nowego MiastaSzukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom swoich marzeń blisko natury, ale bez rezygnacji z miejskich udogodnień? Dziaka położona w urokliwej, spokoj...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

591 260 PLN (370 zł/m2)

-
-
1598 m2
-
15623436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 22672496 15623436 DZIAŁKA BUDOWLANA 150 M OD JEZIORA MIEJSKIEGO  idealna na dom całoroczny, wakacyjną willę lub inwestycję, tylko godzina od Poznania!oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1250 m², położoną w malowniczej okolicy, zaledwie 150 metrów od je...

Międzychód (Wielkopolskie, gm. Międzychód)

330 000 PLN (264 zł/m2)

-
-
1250 m2
-
15490036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19732034 15490036 Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,0864 ha, Ostrów Wielkopolski, Os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze - Zębców w Ostrowie Wielkopolskim. To wyjątkowa okazja na...

Ostrów Wielkopolski (Zębców) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

302 400 PLN

-
-
864 m2
-
15456244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18982331 15456244 Sprzedaż gruntu inwestycyjnego przy drodze krajowej nr 12. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny niezabudowany grunt inwestycyjny o powierzchni 7214 mkw., położony w Opatówku, bezpośrednio przy drodze krajowej. Nieruchomość znajduje się w doskonałej ...

Opatówek (Opatówek) (Wielkopolskie, gm. Opatówek)

721 400 PLN

-
-
7214 m2
-
15393157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17548860 15393157 Sprzedaż, dwie działki budowlane, atrakcyjna lokalizacja, Raczyce. Mamy do zaoferowania Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek o powierzchni 1261 m2. każda. Działki znajdują się we wsi Raczyce, w otoczeniu nowych budynków jednorodzinnych, w...

Raczyce (Spacerowa) (Wielkopolskie, gm. Odolanów)

138 710 PLN

-
-
1261 m2
-
15117885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10242173 15117885 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położoną w miejscowości Gorzyce Małe, w Gminie Odolanów. Nieruchomość ma powierzchnię 860 m2 i regularny kształt prostokąta o wymiarach oko...