• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie Piła

Znalezionych ofert: 155

15870827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27440642 15870827 Piła - Centrum Przedmiotem oferty jest KLIMATYCZNE mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,2m2 Mieszkanie PO GENERALNYM REMONCIE łącznie z wymianą instalacji, położone na parterze zadbanej kamienicy po termomodernizacji WYSOKA JAKOŚĆ WNĘTRZ , sto...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

360 000 PLN (5 806 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15894819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27949190 15894819 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWE MIESZKANIE 4-POKOJOWE O POW. 80,1m 2 Mieszkanie zaprojektowane przez architekta, wykończone pod klucz! Nowoczesne wnętrze z nowinkami technologicznymi w klimatycznej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na II pięt...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

679 000 PLN (8 488 zł/m2)

4
-
80 m2
-
15734193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24815281 15734193 Piła os. GÓRNE ul. Mickiewicza Szukasz przestronnego i funkcjonalnego APARTAMENTU z TARASEM z którego masz widok na las, z MIEJSCEM POSTOJOWYM w hali garażowej i komórką lokatorską. Oto twoja nieruchomość !!! Prezentujemy nieruchomość o łącz...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
-
60 m2
2019
15742852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25000502 15742852 *** REZERWACJA OFERTY *** Piła os. GÓRNE ul. Mickiewicza Przedmiotem oferty jest jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20 m.kw. usytuowane na parterze w bloku z zasobów PSML-W - blok - parter, tylko po dwa mieszkania na kondyg...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

285 000 PLN (6 064 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15818564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606723 15818564 UWAGA: Na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura w tym NAJNOWSZE oferty oraz więcej zdjęć znajdziesz na oficjalnej stronie naszego biura. Mieszkanie 3-pokojowe 66,50 m2 Piła, ul. Targ...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

664 990 PLN (10 076 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15876353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27535819 15876353 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 60,14 m², ul. Łączna, os. Jadwiżyn Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,14 m², położone na I piętrze bloku przy ul. Łącznej, na spokojnym osiedlu Jadwiżyn. Nieruchomość znajduje s...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

465 000 PLN (7 750 zł/m2)

3
-
60 m2
1984
15891427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897058 15891427 Klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe z dodatkową przestrzenią i zielonym otoczeniem - Piła, Kalina Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,40 m², położone w jednej z najbardziej zielonych i kameralnych części Piły. To miejsce docen...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

529 000 PLN (8 532 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15887014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27773516 15887014 Mieszkanie 3-pokojowe 48,60 m2 Piła, ul. Medyczna Osiedle Górne Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m², położone na popularnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu Górnym w Pile. Atuty: - świetn...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

291 000 PLN (6 063 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15819733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26620408 15819733 os. Zamość Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o idealnym układzie w bardzo dobrej lokalizacji w Pile Idealne mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do wynajęcia !!! Dla singla, dla pary, dla rodziny, dla seniora !!! Szczegóły nieruchomości: -...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

299 000 PLN (7 868 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15838957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26737462 15838957 MIESZKANIE 3-POKOJOWE 46,90 m² - PIŁA, OS. ZIELONA DOLINA - I PIĘTRO, BALKON Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,90 m² , zlokalizowane przy ul. Światowida w Pile - na spokojnym i zielonym osi...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

445 000 PLN (9 674 zł/m2)

3
-
46 m2
-
15818250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26599337 15818250 UWAGA: Na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura w tym NAJNOWSZE oferty oraz więcej zdjęć znajdziesz na oficjalnej stronie naszego biura. Mieszkanie 3-pokojowe 47,31 m2 Piła, ul. Ofiar Ka...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

473 000 PLN (10 064 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15813672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26563236 15813672 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią Piła, os. Staszyce, ul. Rogozińska Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 35,75 m² , położone na spokojnym i zielonym osiedlu Staszyce w Pile. Lokal znajduj...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

249 000 PLN (7 114 zł/m2)

2
-
35 m2
-