• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie Piła

Znalezionych ofert: 155

15656007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23401007 15656007 Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim - Piła, ul. Rynkowa Okrzei Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnym budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Rynkowej Okrzei. Ku...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

438 658 PLN (7 976 zł/m2)

3
-
55 m2
2026
15587118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21897768 15587118 SPRZEDAŻ lub zamiana na "mały domek" w Pile !!! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,07 m.kw. usytuowane na I piętrze w WYJĄTKOWEJ i ZADBANEJ kameralnej kamienicy, położonej tuż przy skwerze spacerowym nad rzeką Gwdą co...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

463 000 PLN (8 736 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15662849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23507213 15662849 Piła - Górne ATRAKCYJNE DWUPOZIOMOWE mieszkanie 3 pokojowe o pow. 95,10m2 na sprzedaż Nowszy blok, IIIp, balkon, piwnica Na podłodze panele, terakota. Ściany gipsowanemalowane. Stolarka okienna PCV OPIS POMIESZCZEŃ: ...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

570 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
-
95 m2
-
15807472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26366210 15807472 Piła - Zamość Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,3m2 Nieruchomość położona w wieżowcu na 10p. Balkon oraz piwnica NIESAMOWITY WIDOK na panoramę miasta oraz stadion żużlowy Na podłodze panele, wykładzina PCV, terakota. S...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

359 000 PLN (5 983 zł/m2)

3
-
60 m2
1970
15628241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22802588 15628241 Piła - Zamość MIESZKANIE 4 POKOJOWE - ul. Roosevelta NA SPRZEDAŻ. Przedmiotem oferty jest PRZESTRONNE mieszkanie 4 pokojowe o pow. 89,5m2 usytuowane na III piętrze w bloku z balkonem MIESZKANIE Z KLIMATEM!! PO REMONCIE !! FUNKCJONALNY UK...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (6 730 zł/m2)

4
-
89 m2
-
15651734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23347828 15651734 Piła - Zamość ul. Witosa Na sprzedaż kawalerka o pow. 27,19m2 położona w kamienicy w bardzo lubianej dzielnicy miasta Mieszkanie znajduje się na parterze Wysokość pomieszczeń 3,10m2 Stolarka okienna PCV, na podłodze panele oraz terakota. W łazien...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

189 000 PLN (7 000 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15812087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26464595 15812087 Piła - Podlasie ul. Lelewela PRZYTULNE mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż Mieszkanie o pow. 50,53m2 położone na II piętrze w bloku Na podłodze panele, terakota. Stolarka okienna PCV, okna połaciowe drewniane Oddzielna kuchnia z cześcią jadaln...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

359 000 PLN (7 180 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15835136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707016 15835136 Apartament klasy premium „Królewska” - Piła, Koszyce Zielona Dolina W ofercie sprzedaży wyjątkowy apartament o powierzchni ponad 86 m² , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji „Kr&oacut...

Piła (Koszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

954 000 PLN (11 093 zł/m2)

3
-
86 m2
2020
15826867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26622708 15826867 Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Jadwiżyn nieopodal centrum miasta - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Piły. Apartament urządzony został z dbałością o każdy detal, w jasnych i ponad...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

299 000 PLN (9 645 zł/m2)

2
-
31 m2
-
15829503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26627229 15829503 "PIŁA-WITA" Piła - Centrum Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w wieżowcu z BALKONEM znajdujące się charakterystycznym i rozpoznawalnym budynku w Pile Idealne mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do wynajęcia !!! Dla singla, ...

Piła (Śródmieśćie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

240 000 PLN (6 486 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15741556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24975742 15741556 3-pokojowe mieszkanie w Pile z pięknym widokiem na panoramę miasta - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie mieszkanie zlokalizowane w Pile na osiedlu Górnym: - powierzchnia: 48,10 m2 - układ: 3 pokoje, an...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

369 000 PLN (7 688 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15735961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24863507 15735961 Na sprzedaż wyjątkowy apartament w sąsiedztwie parku i rzeki na o siedlu Jadwiżyn w Pile To oferta dla osób ceniących sobie dużą przestrzeń, komfort oraz wysoki standard mieszkania 110 m 2 po generalnym remoncie 4 pokoje + salo...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

799 000 PLN (7 264 zł/m2)

5
-
110 m2
-