• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie Poznań Grunwald

Znalezionych ofert: 42

15887524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Kameralna inwestycja | Grunwald 27784922 15887524 Szukasz mieszkania, które daje poczucie prywatności, a jednocześnie wyróżnia się na tle standardowych inwestycji? Budynek B2 w Loftach Grunwaldzka to kameralna przestrzeń - tylko 15 lokali w całym budynku! Mieszkanie M3 oferuje 2 pokoje z zachodnią e...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

463 608 PLN (14 488 zł/m2)

2
-
32 m2
-
15885070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Płać za 41 m², mieszkaj na 61 m² | Loft 4 m wys. 27716667 15885070 Szukasz mieszkania, które zachwyca przestrzenią, daje poczucie prywatności i zdecydowanie wyróżnia się na tle standardowych inwestycji?M12 w budynku B2 to wyjątkowa przestrzeń. Kameralny budynek - tylko 12 mieszkań, co przekłada się na ciszę i spokój...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

610 304 PLN (10 172 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15885105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z duszą | 1 piętro | Grunwald | 0% prow. 27717205 15885105 Szukasz miejsca z duszą, które nie przytłacza metrażem, ale zachwyca możliwościami? M24 na 1. piętrze budynku B1 w Loftach Grunwaldzka udowadnia, że na 26,57 m² można stworzyć w pełni komfortowe, dwupokojowe wnętrze idealne dla singlapary lub jako pe...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 579 PLN (15 022 zł/m2)

2
-
26 m2
-
15889067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842478 15889067 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZapraszam do zapoznania się z ofertą unikalnego, wykończonego w wysokim standardzie i z dbałością o szczegóły mieszkania o pow. 42,7 m2 z ogródkiem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie jest bardz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

637 000 PLN (14 814 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15888689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820825 15888689 Uwaga: Lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją. Polecam do sprzedaży rewelacyjny lokal na poddaszu wyposażony w klimaty...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

319 000 PLN (17 722 zł/m2)

2
1
18 m2
1950
15851654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27015649 15851654 Osiedle Kopernika to przykład typowego osiedla wielkiej płyty. Zwarte, funkcjonalne, dobrze skomunikowane z dużą ilością zieleni, z własną infrastrukturą usługową oraz dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej na poznańskim Grunwaldzie.M I E S Z K A...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

574 000 PLN (10 214 zł/m2)

3
1
56.2 m2
1977
15878180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27590275 15878180 Na sprzedaż ładne mieszkanko na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Promienistej.W pełni wyposażona kuchnia z oknem na zachód.Przestronny, umeblowany pokój z pojemną szafą w zabudowie i wyjściem na balkon od strony południowej.Wygodny przedpokój z wies...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

349 000 PLN (13 960 zł/m2)

1
1
25 m2
1965
15884417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701825 15884417 Uwaga: Lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją. Polecam do sprzedaży rewelacyjny lokal na poddaszu wyposażony w klimaty...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

319 000 PLN (17 722 zł/m2)

2
1
18 m2
1950
15859932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 2 pokoje | 41 m² | balkon 27178816 15859932 Na sprzedaż wygodne mieszkanie na przestrzał o powierzchni 41,2m2 z dużym balkonem o powierzchni 5,03m2. Ustawny salon od strony południowej, komfortowa sypialnia (11,55m2) i funkcjonalna łazienka zapewnią komfort użytkowania lokalu.  Szybki termin o...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

481 394 PLN (11 741 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15859933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 58 m² | balkon | Grunwald | 27178817 15859933 Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone w pięknej lokalizacji  zaledwie 150m od lasu na poznańskim Grunwaldzie. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 58m2 + balkon 4,58m2. Układ  mieszkania na przestrzał z salonem z aneksem kuchennym o...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

674 513 PLN (11 630 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15860723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe | 2 pokoje | Grunwald | 42 m² 27183252 15860723 2 pokoje z balkonem 42,5 m² komfortowy układPrzestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówDo...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

551 700 PLN (13 136 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15856299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 2 pokoje z balkonem – opcja wykończenia 27087492 15856299 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotoweGotowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - idealne do zamieszkania lub inwestycji z opcją wykończenia pod klucz.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówFunkcjonal...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

497 800 PLN (12 141 zł/m2)

2
-
41 m2
-