• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie Poznań Stare Miasto

Znalezionych ofert: 36

15883362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674910 15883362 OPISZapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu o powierzchni 54,38 m² położonego w zabytkowej kamienicy przy ul. Woźnej – jednej z ładniejszych uliczek prowadzących na Stary Rynek. W najbliższym sąsiedztwie: - kawiarnie, restauracje, galerie sztuki,...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

590 000 PLN (10 850 zł/m2)

3
1
54.38 m2
2025
15881721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27645568 15881721 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż 3 pokojowe bardzo ładne i ustawne mieszkanie o powierzchni 63m2 na osiedlu Bolesława Chrobrego w Poznaniu, w bloku z windą na 3 piętrze. Posiada przestronny korytarz z zabudową wnękową oraz bal...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

610 000 PLN (9 683 zł/m2)

3
-
63 m2
1978
15792991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26029048 15792991 UWAGA : udział 12 w mieszkaniu !  brak możliwości zaprezentowania oferty !  Poznań, Winogrady , os. Przyjaźni  3 niezależne pokoje , jasna kuchnia , 47,64 m2 , IV piętro , piwnica , balkon ,  cena za udział : 119 000  tys zł  wolne : od zaraz  Kontak...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

119 000 PLN (2 532 zł/m2)

3
1
47 m2
1972
15835391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26716040 15835391 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPolecam na sprzedaż mieszkanie przy Placu WIelkopolskim z widokiem na zielony skwer Romana Wilhelmiego, nieopodal Ratusza. W okolicy liczne sklepy handlowo-usługowe oraz dobrze rozwinięta infrastruktura techniczna. Bliskość tere...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

760 000 PLN (11 343 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15843847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Poznań Centrum: Życie obok Cytadeli, Starego Rynku 26816837 15843847 Poznań Centrum: Życie obok Cytadeli i Starego Rynku!Oszczędzaj bez prowizji czy podatku PCC!Przedstawiamy wyjątkową inwestycję, która łączy prestiżową lokalizację z komfortem życia Premium.Inwestycja Spełniająca Oczekiwania, Oddanie: IV kwartał 2026C...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

901 358 PLN (16 388 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15843848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Poznań Centrum – Premium 3 pokoje obok Cytadeli 26816838 15843848 Poznań Centrum - Premium 3 pokoje obok Cytadeli i Starego RynkuOstatnia szansa na zakup mieszkania w prestiżowej lokalizacji — bez prowizji i podatku PCC.Doskonała Lokalizacja i Komunikacja: Centrum Poznania, bliskość terenów zielonych, Cytadeli, Sta...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 057 671 PLN (17 059 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15843841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoje Nowe Życie obok Cytadeli i Starego Rynku! 26816840 15843841 Poznań Centrum: Twoje Nowe Życie obok Cytadeli i Starego Rynku!Przedstawiamy wyjątkową inwestycję, która łączy prestiżową lokalizację z komfortem życia Premium. Nie przegap okazji na zakup nieruchomości w tak doskonałym punkcie, z gwarancją wzrostu w...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

683 847 PLN (17 535 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15843846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne mieszkania przy Parku Cytadela 26816836 15843846 Nowoczesne mieszkania przy Parku Cytadela - ostatnie dostępne lokale w prestiżowej inwestycji!Zamieszkaj w sercu Poznania, kilka kroków od Starego Rynku i zielonych terenów Cytadeli. Idealne miejsce do życia lub pewna inwestycja z potencjałem wzrostu...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 269 601 PLN (14 936 zł/m2)

4
2
85 m2
2026
15843842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum kilka kroków od zieleni Parku Cytadela 26816839 15843842 Mieszkanie w Centrum miasta, kilka kroków od zieleni Parku Cytadela To ostatnia szansa na zakup nieruchomości w tak doskonałej lokalizacji, z gwarancją wzrostu wartości i bez prowizji czy podatku PCC!Kluczowe atuty:Świetna Komunikacja: Doskonałe połą...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

986 017 PLN (15 169 zł/m2)

3
1
65 m2
2026
15771001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
APARTAMENT 74 M2 GARBARY DUŻY TARAS PŁATNOŚĆ 20/80 25568990 15771001 HARMONOGRAM PŁATNOŚCI 2080Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego apartamentu z ekspozycją wschodnio - południowo - zachodnią  w samym centrum Poznania.Tutaj połączysz komfort funkcjonowania w zacisznej enklawie z bogactwem i różnorodnością...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 262 920 PLN (17 300 zł/m2)

3
2
73 m2
2026
15771074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE Z LOGGIĄ 8 M2 NA GARBARACH PŁATNOŚĆ 20/80 25569575 15771074 HARMONOGRAM PŁATNOŚCI 2080Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu z ekspozycją północno - wschodnią w samym centrum Poznania.Tutaj połączysz komfort funkcjonowania w zacisznej enklawie z bogactwem i różnorodnością życia w samym ...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

701 603 PLN (16 705 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15744704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25043562 15744704 Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w całkowicie odnowionej kamienicy przy Parku Chopina, pod adresem Zielona 5.Mieszkanie zostało już odebrane od dewelopera i sprzedawane przez właściciela po cenie zakupu, bez dodatkowej marży.LOKALIZACJA:Po...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

880 000 PLN (20 789 zł/m2)

2
1
42.33 m2
2024