• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie Poznań Wilda

Znalezionych ofert: 47

15519855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20372714 15519855 ŁADNE,DUŻE MIESZKANIE W KAMIENICY,  Polecam do sprzedaży atrakcyjnie położone,  trzy pokojowe   mieszkanie o powierzchni całkowitej 76,26m2  znajdujące się na Wildzie, w pobliżu ulicy 28 Czerwca 1956r. w Poznaniu, przy ulicy Dąbrówki. Stan prawny :...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

686 000 PLN (9 026 zł/m2)

3
1
76 m2
1910
15866949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27332538 15866949 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z duszą – 68,4 m², 1 piętro , balkon i kamieniczny charakter. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i doskonale zaprojektowane mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,4 m², położone na 1. piętrze frontowej, ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

855 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
-
68.4 m2
1900
15824569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643855 15824569 Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie położone w Poznaniu na Wildzie przy ulicy Kilińskiego.Ulica Kilińskiego uzyskała finansowanie oraz pozwolenie na budowę polegające na rewitalizacji ulicy , czyli wymianie nawierzchni ulicy , wy...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

450 000 PLN (14 516 zł/m2)

2
-
31 m2
1900
15799901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26198507 15799901 M I E S Z K A N I EZachęcam do zapoznania się z ofertą poddasza w jednej z ulubionych dzielnic Poznania, Wildzie. W niedalekim sąsiedztwie Stary Browar oraz dwa parki.Poddasze do własnej adaptacji, dające duże możliwości projektowe.W lokalu zostały ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

379 000 PLN (5 019 zł/m2)

1
-
75.52 m2
1905
15845899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru! 26871126 15845899 Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru!Elegancka, współczesna inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Kupujesz bez prowizji i podatku PCC, co oznacza realne oszczędności!Kupujesz od dewelopera!Termin realizacji: Oddane do użytku.Infor...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

694 376 PLN (14 774 zł/m2)

1
1
47 m2
2026
15845903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru! 26871122 15845903 Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru!Elegancka, współczesna inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Nowoczesne i Funkcjonalne 3 Pokoje. Kupujesz bez prowizji i podatku PCC, co oznacza realne oszczędności!Kupujesz od dewelopera!Termi...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

992 622 PLN (14 180 zł/m2)

3
1
70 m2
2026
15845900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru! 26871128 15845900 Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru!Elegancka, współczesna inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Kupujesz bez prowizji i podatku PCC, co oznacza realne oszczędności!Kupujesz od dewelopera!Termin realizacji: Oddane do użytku.Infor...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 000 005 PLN (16 394 zł/m2)

3
2
61 m2
2026
15864829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 12 pokojowe 27276006 15864829 Zapraszam do zapoznania się z ofertą poddasza do adaptacji w rewitalizowanej kamienicy położonej na cichej ulicy w sąsiedztwie Rynku Wildeckiego oraz Parku Jana Pawła II.Obecnie prace rewitalizacyjne całej elewacji zostały ukończone. Kolejnym krokiem...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 200 000 PLN (3 421 zł/m2)

12
8
350.73 m2
1904
15850259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2- pokojowe mieszkanie w sercu Wildy! 26992213 15850259 Na sprzedaż 2-pokoje mieszkanie o powierzchni 45,10 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji w klimatycznej dzielnicy, która łączy miejski rytm z sąsiedzką atmosferą. Osiedle stworzone z myślą o tych, którzy cenią wygodę, styl i lokalizację.Atuty...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

775 720 PLN (17 238 zł/m2)

2
1
45 m2
2026
15850260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3- pokojowe mieszkanie w sercu Wildy! 26992212 15850260 Na sprzedaż 3-pokoje mieszkanie o powierzchni 61,67 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji w klimatycznej dzielnicy, która łączy miejski rytm z sąsiedzką atmosferą. Osiedle stworzone z myślą o tych, którzy cenią wygodę, styl i lokalizację.Atuty...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

854 130 PLN (14 002 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15852645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiżowe 4 pokoje | taras + loggia | 3 sypialnie 27037558 15852645 Przestronne 4 pokoje Taras + loggia WildaDokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówPodstawowe informacje▪ Lokal mieszkalny nr 19▪ Powierzchnia użytkowa: 79,83 m²▪ Układ: 4 pokoje (salon z aneksem + 3 sy...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 556 685 PLN (19 705 zł/m2)

4
-
79 m2
-
15845901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe w tym roku! Mieszkanie 3 Pokojowe! 26871121 15845901 Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru!Elegancka, współczesna inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Nowoczesne i Funkcjonalne 3 Pokoje. Kupujesz bez prowizji i podatku PCC, co oznacza realne oszczędności!Kupujesz od dewelopera! Term...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

854 130 PLN (14 002 zł/m2)

3
1
61 m2
2026