• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie Siemianice Słoneczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Słoneczna i Siemianice

Znaleźliśmy 1,124 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wielkopolskie

15875701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527215 15875701 Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu poznańskiej Wildy. Nieruchomość ta łączy w sobie wyjątkową lokalizację, klimatyczną kamienicę z 1906 roku oraz ogromny potencjał inwestycyjny.Lokali...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

829 000 PLN (9 181 zł/m2)

3
1
90.3 m2
1906
15897582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
APARTAMENT|CENTRUM|PREMIUM | LOKALIZACJA 28006571 15897582 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu położonego w prestiżowej inwestycji przy ul. Wenecjańskiej 8, w samym sercu poznańskiego Chwaliszewa. To propozycja dla osób ceniących miejski styl życia, nowoczesny design oraz komfort co...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

690 000 PLN (16 047 zł/m2)

1
1
43 m2
2015
15869890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27411398 15869890 Nowoczesne mieszkanie 38,64 m² w centrum Kępna - parter, bezczynszowe, gotowe do zamieszkania! KWADRAT prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38,64 m², położone na parterze nowo...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

378 672 PLN (9 965 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15852411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27031058 15852411 KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej - LIGOTA KKOBYLEJ GÓRY Oferujemy wyjątkowe 3 pokojowe mieszkania z wyposażeniem o powierzchni 50,15 m², położone w spokojnej okolicy w LIGOCIE, gmin...

Ligota (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

390 000 PLN (7 800 zł/m2)

3
-
50 m2
2022
15835491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26705178 15835491 Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z 2 balkonami - Krążkowy kKępna KWADRAT prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 70,08 m² , położone na parterze budynku. To idealna propozycja dla...

Krążkowy (Wielkopolskie, gm. Kępno)

699 000 PLN (9 986 zł/m2)

2
-
70 m2
2019
15795193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26090791 15795193 Sprzedaż, mieszkanie, 2 pokoje, 1 piętro, centrum, bezczynszowe, Krotoszyn. Przedstawiam Państwu interesującą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego, zlokalizowanego w samym centrum miasta. Jego powierzchnia to 42,79 m2., a w jej skład wchodz...

Krotoszyn (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Krotoszyn)

248 000 PLN (5 905 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15791663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25996826 15791663 Atrakcyjne mieszkanie w centrum Kępna . Przestronne 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy gotowe do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 51,13 m2 posiada funkcjonalny układ pomieszczeń w skład których wchodzą: 2 odrębne pokoje, k...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

420 000 PLN (8 235 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15757616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25303063 15757616 KWADRAT przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań w nowej inwestycji - budynkach mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej, zlokalizowanej w miejscowości Chojęcin-Parcele przy ul. Bukowej . Lokal znajduje się na parterze d...

Chojęcin (Wielkopolskie, gm. Bralin)

327 000 PLN (7 267 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15757615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25303062 15757615 Biuro Nieruchomości KWADRAT przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań w nowej inwestycji - budynkach mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej, zlokalizowanej w miejscowości Chojęcin-Parcele przy ul. Bukowej . Lokal znajdu...

Chojęcin (Wielkopolskie, gm. Bralin)

345 000 PLN (6 900 zł/m2)

3
-
50 m2
2026
15868039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny apartament z balkonem| bez Pcc | Wilda 27363416 15868039 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu z balkonem na Widzie o powierzchni 51,53 m², położonego na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku Vilda Moderne z 2024r.Kupujący nie płaci PCC!Najważniejsze atuty:Świetna lokalizacja - blis...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

820 000 PLN (16 078 zł/m2)

2
1
51 m2
2024
15896241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27973496 15896241 Zapraszam do zakupu przestronnego i ustawnego 2-pokojowego mieszkania przy ulicy Głogowskiej 154, dzielnica Grunwald, obręb Górczyn Super punkt komunikacyjny! Dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 49,4 mkw mieści się na 1 piętrze w 6-p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

539 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15819025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606365 15819025 MIESZKANIE 3-POKOJOWE PIŁA ul. Śniadeckich pow. 65 m2 , VI piętro, balkon, Świetne rozwiązanie dla rodziny. W pobliżu przedszkole, szkoła, tereny spacerowe nad rzeką. Szczególnie dla osób, które cenią niedaleką o...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

475 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
-
65 m2
-