• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie Złotów Widokowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Widokowa

Znaleźliśmy 18 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Złotów Wielkopolskie

15436930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18523298 15436930 Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Złotowie ! Umeblowane i gotowe do zamieszkania przez rodzinę z dziećmi. 3 pokojowe, komfortowe, jasne mieszkanie z balkonem i klimatyzacją ! Bezpieczne - bez gazu ! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,7...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

459 000 PLN (7 780 zł/m2)

3
-
59 m2
-
15881030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27620648 15881030 Parterowe mieszkanie bez barier z dużym ogródkiem - Dzierzążenko, gm. Złotów Powierzchnia użytkowa: ok. 6,,78 m² Poziom: parter (brak jakiegokolwiek schodka przy wejściu) Ogródek: prywatna przestrzeń zielona Status: bezczynsz...

Dzierzążenko (Wielkopolskie, gm. Złotów)

589 000 PLN (9 349 zł/m2)

3
-
63 m2
2023
15849401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26965059 15849401 BUDYNEK MIESZKALNY SKŁADAJĄCY SIĘ Z 11 MIESZKAŃ- DAWNY HOTEL ROBOTNICZY. Przedmiotem oferty są dwa (połączone ze sobą) budynki mieszkalne. Budynki położone są na działce gruntu własność o powierzchni 1973m 2 . Budynek wybudowany w 1974r metodą tra...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

1 800 000 PLN (3 947 zł/m2)

1
-
456 m2
1974
15830678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26677220 15830678 Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65,50m 2 - bez barier architektonicznych. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65,5 m² , zlokalizowane na parterze budynku z nowego budownictwa, w atrakcyjnej i cenionej części Złotow...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

465 000 PLN (7 154 zł/m2)

3
-
65 m2
2012
15872324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490243 15872324 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Złotowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 54 m², położone na 3. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Słowackiego w Złotowie. Lo...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

299 000 PLN (5 537 zł/m2)

2
-
54 m2
1980
15636360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22960800 15636360 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 2-POKOJOWE, IV PIĘTRO, BALKON UL. BOHATERÓW WESTERPLATTE, ZŁOTÓW Tytułem oferty jest mieszkanie po generalnym remoncie o następującym układzie pomieszczeń: pokój z aneksem kuchennym o pow. 17,70m2 pokój o pow. 16,60m2 ła...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

199 000 PLN (5 378 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15774111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie, IDEALNE DLA RODZINY 25646769 15774111 Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m², otoczone terenem zielonym z placem zabaw, położone blisko przedszkola i szkoły, jednocześnie z dogodnym dostępem do centrum miasta.Szczegóły nieruchomoś...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

319 000 PLN (4 090 zł/m2)

3
1
78 m2
1984
15889971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27865566 15889971 Na sprzedaż jasne, zadbane mieszkanie położone w bloku przy ul. Bolesława Krzywoustego w Złotowie. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do zamieszkania lokum w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy.Wnętrze i standa...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

320 000 PLN (6 809 zł/m2)

2
-
47 m2
1968
15884374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie z garażem 27700160 15884374 Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni około 57,56 m², położone na trzecim piętrze w nowym budownictwie na prywatnym, ogrodzonym osiedlu w spokojnej i cichej części Złotowa. Budynek wyposażony jest w windę oraz monitoring, co z...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

520 000 PLN (6 190 zł/m2)

2
1
84 m2
2019
15456648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18985266 15456648 Oferta sprzedaży bezczynszowego, 3-pokojowego mieszkania blisko jeziora. NOWA NIŻSZA CENA! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego w samym sercu miasta...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

339 000 PLN (5 136 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15753183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25191390 15753183 MIESZKANIE 2 POKOJOWE, SPRZEDAŻ, ZŁOTÓW Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,2m2 położone na 4 piętrze w bloku przy Westerplatte w Złotowie. Mieszkanie posiada loggię (powiększona). W skład lokalu wchodzą 2 pokoje o po...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

159 000 PLN (4 543 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15867213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27339495 15867213 Przytulne 2 pokoje po remoncie Serce Złotowa, widok i wygoda!Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, gdzie wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu ręki?Na sprzedaż oferujemy jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,55 m², położone na...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

337 000 PLN (6 018 zł/m2)

2
1
56 m2
1970