• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 319

15724121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana pod lasem- Dolnik 24652509 15724121 Działka budowlana pod lasemTYLKO W NASZYM BIURZE, OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!Przedmiotem oferty jest wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej okolicy tuż przy ścianie lasu. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, kontakt z naturą or...

Dolnik (Wielkopolskie, gm. Krajenka)

69 000 PLN

-
-
634 m2
-
15876344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27535727 15876344 Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, garażem i pomieszczeniem gospodarczym - Smogulec. Zadbane - do wprowadzenia, nie wymaga pilnych nakładów finansowych! Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 52,5 m², położony na parterze w budynku wie...

Smogulec (Wielkopolskie, gm. Gołańcz)

199 000 PLN (3 827 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15508982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w wyjątkowo malowniczej okolicy 20116021 15508982 TYLKO W NASZYM BIURZE, OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!!                Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 985 m2, znajdującej się w wyjątkowo malowniczej okolicy na tyłach Osiedla Górnego w Ujściu. Działka o regula...

Ujście (Wielkopolskie, gm. Ujście)

197 200 PLN

-
-
985 m2
-
15876240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27533133 15876240 Energa-Operator S.A Oddział w KaliszuKRS: 0000033455SĄD REJONOWY GDAŃSK - PÓŁNOC W GDAŃSKUNIP: 5830001190REGON: 190275904Kapitał zakładowy: 1 356 110 400 zł ogłasza drugi pisemny przetarg nieograniczonyna sprzedaż zespołu nieruchomościpołożonych w S...

Słupca (Wielkopolskie, gm. Słupca)

379 880 PLN (1 119 zł/m2)

1
-
339.4 m2
-
15721217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24598474 15721217 DOM Z POTENCJAŁEM !!! GABINETY ,KANCELARIE CENA DO NEGOCJACJI!!! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 230 m2 na działce o powierzchni 624 m2. Cena sprzedaży wynosi 1,150,000 zł.Rodzaj domu - wolnostojący, parterowy z poddaszem,bez podpiwniczen...

Rydzyna (Wielkopolskie, gm. Rydzyna)

1 150 000 PLN (5 000 zł/m2)

4
-
230 m2
2000
15703081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24243887 15703081 NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ CENA DO NEGOCJACJI!!! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 119 m2 na działce o powierzchni 238 m2. Cena sprzedaży wynosi 580,000 zł.Rodzaj domu - bliźniak, 2-kondygnacyjny,bez podpiwniczenia, z garażem na...

Jezierzyce Kościelne (Wielkopolskie, gm. Włoszakowice)

580 000 PLN (4 874 zł/m2)

4
-
119 m2
2025
15864621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27269930 15864621 Gostyń Mieszkanie 59m2 m2 do aranżacji Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 59 m2. Cena sprzedaży wynosi 345,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty z 1980r., na 4 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 3, oddziel...

Gostyń (Wielkopolskie, gm. Gostyń)

345 000 PLN (5 847 zł/m2)

3
-
59 m2
1980
15265829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14216489 15265829 Do sprzedaży pięknie położona, w sercu Puszczy Noteckiej działka budowlana z ogromnym potencjałem. Powierzchnia działki to 5300m, na działce jest prąd, woda w studni. Do działki zostały wydane Warunki Zabudowy na dom mieszkalny. Puszcza Notecka...

Drzewce (Wielkopolskie, gm. Międzychód)

239 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
5300 m2
-
15867897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 3057 m² w pierwszej linii brzegowej RYBNO 27356712 15867897 Oferta sprzedaży działki - Rybno Wielkie, gm. KiszkowoNa sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3057 m², położona w malowniczej miejscowości Rybno Wielkie (gmina Kiszkowo), w pierwszej linii brzegowej - idealna propozycja dla osób poszukujących sp...

Rybno Wielkie (Wielkopolskie, gm. Kiszkowo)

225 000 PLN

-
-
3057 m2
-
15874053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27517960 15874053 Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogródkiem - Gołańcz, ul. Karola Libelta Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta daje Ci pełną swobodę aranżacji - własny ogródek, duża piwnica oraz możliwość zakupu garaż...

Gołańcz (Wielkopolskie, gm. Gołańcz)

299 000 PLN (4 600 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15872999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27509905 15872999 Na sprzedaż wyjątkowe z wysokimi sufitami i oknami w dachu mieszkanie z balkonem z widokiem na park o powierzchni 72,27 m², położone w samym sercu Poznania, z przepięknym widokiem na Park Chopina.Nieruchomość znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 299 000 PLN (17 974 zł/m2)

3
-
72.27 m2
2024
15872982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27509883 15872982 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki na malowniczo położonym Osiedlu Przylesie w podpoznańskiej Cerekwicy. Osiedle ma charakter rezydencjonalny, obowiązuje na nim miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.Sprzedażą zajmuje się ...

Cerekwica (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

447 000 PLN

-
-
2500 m2
-