• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 316

15741356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24969788 15741356 Zmiana ceny !!! Kaźmierz - na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 793 m2, w trakcie zabudowy budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej w stanie surowym otwartym - ok. 30% stan zaawansowania. Teren objęty jest MPZP - ozn...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

495 000 PLN

-
-
793 m2
-
15659018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23441739 15659018 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCIZapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży zabytkowej, w pełni zmodernizowanej rezydencji z początku XX wieku, położonej nad malowniczym Jeziorem Błędno, w sercu Zbąszynia – regionie c...

Zbąszyń (Wielkopolskie, gm. Zbąszyń)

2 590 000 PLN (5 286 zł/m2)

6
-
490 m2
1900
15713801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24446603 15713801 Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z funkcjonalnym układem - Chodzież, ul. Żeromskiego Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,64 m² z dodatkową piwnicą 5,27 m². Mieszkanie znajduje się w budynku z lat 7...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

265 000 PLN (4 141 zł/m2)

2
-
64 m2
1980
15829680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasna kawalerka z dużą kuchnią | gotowa do wejścia 26635463 15829680 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnej kawalerki o powierzchni 37 m², zlokalizowanej na 5. piętrze w 10-piętrowym, zadbanym budynku z dwiema windami, przy ul. Unii Lubelskiej na poznańskiej Starołęce. Mieszkanie świeżo po general...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

479 000 PLN (12 946 zł/m2)

1
1
37 m2
1996
15870686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27437656 15870686 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w malowniczej miejscowości Borkowice (przy granicy z Drużyną, gm. Mosina). Działka o regularnym kształcie i pow. 1264 m2 znajduje się przy ulicy Odległej, w sąsiedztwie kompleksów leśnych.W pobliżu dzia...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

260 000 PLN

-
-
1264 m2
-
15846639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26891757 15846639 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Jadwiżyn Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 69,54m2 Blok, IIp, loggia PRZESTRONNE I JASNE !!! BARDZO SŁONECZNE Funkcjonalny układ pomieszczeń, mieszkanie dwustronne Na podłodze panele , wykładzina PCV, terakota. Glazura w łaz...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

530 000 PLN (7 681 zł/m2)

4
-
69 m2
-
15844105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26821253 15844105 PIŁA - OSIEDLE ZAMOŚĆ !!! Na sprzedaż - mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,34 m 2 , II piętro, balkon. Ta ciekawa nieruchomość znajduję się w nowym budynku wybudowanym w 2010 roku na ul. Kadetów. Sąsiedztwo wielu punktów handlo...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

550 000 PLN (8 594 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15863267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z balkonem, bez PCC, 0% prowizji 27242006 15863267 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego mieszkania o powierzchni 31,55 m², położonego na 2. piętrze w kompleksowo zrewitalizowanej i przebudowanej kamienicy w śródmieściu Poznania. Lokal znajduje się w budynku oddanym do użytku w lutym...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (18 710 zł/m2)

1
1
31 m2
2025
15863269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 2 pokoje, balkon! Bez PCC, 0% prowizji 27242005 15863269 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego mieszkania o powierzchni 43,24 m², położonego na 4. piętrze w zrewitalizowanej kamienicy w śródmieściu Poznania. Budynek oddany do użytku w lutym 2025 roku łączy historyczny charakter z nowoczes...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

779 000 PLN (18 116 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15766468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
RezydencjaWiniary|2pok|2balkony|Developerskie|Cisz 25503342 15766468 Luksusowy apartament  2pok. 51,20 m² z 2 balkonami Rezydencja Winiary - PoznańNa sprzedaż oferuję wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, położony w prestiżowej Rezydencji Winiary. To idealna propozycja dla osób poszukujących połączenia nowocze...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

711 680 PLN (13 955 zł/m2)

2
1
51 m2
2025
15695559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje • Po kapitalnym remoncie • Łazarz 24104488 15695559 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie, położonego w kamienicy na poznańskim Łazarzu przy ul. Kolejowej. Lokal o powierzchni 32,51 m² stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. ...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

475 000 PLN (14 844 zł/m2)

2
1
32 m2
-
15439304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche, dwupokojowe mieszkanie, Stare Miasto 18579164 15439304 Szukasz przestronnego i urokliwego mieszkania w centrum Poznania?Szukasz mieszkania w otoczeniu zieleni, a przy tym dobrze skomunikowanego? Jeżeli tak, to strzał w dziesiątkę!Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i łazienką oraz...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

615 000 PLN (10 789 zł/m2)

2
1
57 m2
1930