• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 273

15571979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21578489 15571979 Oferta bezpośrednia!!! Klient kupujący nie ponosi żadnych kosztów obsługi biura! Niezwykły dom na niezwykłym osiedlu w Szydłowie. Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej...

Szydłowo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

939 000 PLN (7 512 zł/m2)

4
2
125 m2
2020
15644829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23153197 15644829 Wyjątkowy dom z 4 niezależnymi mieszkaniami - Złotów , ul. Miła Na sprzedaż nietypowa nieruchomość położona w spokojnej, zielonej części Złotowa - przy ul. Miłej. W okolicy dominuje zabudowa jednorodzinna, a w zasięgu kilku minut spacerem znaj...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

990 000 PLN (3 653 zł/m2)

10
-
271 m2
2016
15863472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27249052 15863472 Czarnków, ul. Lawendowa - komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 66,75 m² 2 piętro (poddasze) Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 66,75 m² , położone na 2. piętrze (poddasze ze s...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

549 000 PLN (8 318 zł/m2)

3
-
66 m2
2017
15449017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18798728 15449017 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Przyjaźni w Ryczywole. Komfort, elegancja i ekologia w jednym miejscu! Jeśli szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny, które łączy w sobie nowoczesne technologie, ekologię i doskonałą l...

Ryczywół (Wielkopolskie, gm. Ryczywół)

385 000 PLN (6 525 zł/m2)

3
-
59 m2
2022
15835164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26730170 15835164 *** OFERTA BEZPOŚREDNIA *** Na sprzedaż eleganckie i stylowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Zamość - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Piły. Mieszkanie zostało wykończone i urządzone z dbałością o ka...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

579 000 PLN (9 047 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15867946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27359765 15867946 SZYDŁOWO gm. Szydłowo Niezabudowana działka gruntu o powierzchni 902 m.kw. przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną SZYDŁOWO to niewielka ale ś wietnie rozwijająca się miejscowość położona pod Piłą z bardzo dobrym dojazdem W mie...

Szydłowo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

138 000 PLN

-
-
902 m2
-
15864641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27271540 15864641 Dochodowa nieruchomość inwestycyjna – działający hostel PoznańNa sprzedaż funkcjonujący obiekt noclegowy generujący stały dochód, zlokalizowany w Poznaniu. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla inwestorów poszukujących gotowego, działająceg...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 990 000 PLN (9 344 zł/m2)

1
-
320 m2
2009
15866182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja! 2-pokoje z panoramicznym widokiem! 27315362 15866182 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,69 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej.Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone, rzeka Warta. W okolicy liczne sklepy, placówki edukacyjne, kultur...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

570 360 PLN (12 675 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15866183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocyjnie 2-pokoje z panoramicznym widokiem! 27315361 15866183 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,61m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej.Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone, rzeka Warta. W okolicy liczne sklepy, placówki edukacyjne, kultura...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

575 210 PLN (12 782 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15865621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 piętro | Duży balkon 8,6 m² | Słoneczne 2 pokoje 27303881 15865621 Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m² z dużym balkonem, położone na 5 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrym układem oraz świetnym doświetleniem dzięki ekspozycji południowo-wschodniej. Fun...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

461 375 PLN (11 534 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15856088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27082946 15856088 Działka budowlana 1220 m² spokojna okolica MPZP Opalenica, ul. Półwiejska Kupujący nie płaci prowizji! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1220 m², położona w spokojnej części Opalenicy, przy ul. Półwiejsk...

Opalenica (Wielkopolskie, gm. Opalenica)

280 000 PLN

-
-
1220 m2
-
15403572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17767809 15403572 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej. Jest to skrajna część szeregowca położona na działce o pow. 300 m2. Na parterze budynku znajdziemy: 2 przejściowe pokoje, które można zaaranżować jako salon o...

Wojnówko (Wielkopolskie, gm. Okonek)

105 000 PLN (1 250 zł/m2)

3
-
84 m2
1930