• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 256

13356048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23374 13356048 APARTAMENT PO REMONCIE, WINDA,ODNOWIONA KAMIENICA, OGRÓDEK, BLISKO KUPCA POZNAŃSKIEGO, STRZELECKA KOPERNIKAOferta dla miłośników pięknych stylowych kamienic.Mieszkanie o powierzchni 87,50 mkw, 3 (4 )pok, na 1 piętrze w kamienicy po kompleksowej rewit...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 232 000 PLN (14 161 zł/m2)

4
1
87 m2
1920
15793656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26043739 15793656 Nieruchomość gruntowa o powierzchni ok 9600 mkw położona w Chybach gm Tarnowo Podgórne ( okolica osiedli Zielonych ) z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną a w części z możliwością prowadzenia usługTeren jest objęty MPZP ( miejscowym planem zago...

Chyby (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 950 000 PLN (307 zł/m2)

-
-
9600 m2
-
15790594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 25970849 15790594 A może prywatna Rezydencja nad Jeziorem Wielkim Enklawa Ciszy w Sercu Natury ? Teren z linią brzegową jeziora Marzysz o miejscu, gdzie poranną kawę pijesz z widokiem na taflę jeziora, a jedynym sąsiadem jest kojący szum lasu? Ta wyjątkowa nieruchomo...

Mylin (Wielkopolskie, gm. Chrzypsko Wielkie)

3 215 000 PLN (320 zł/m2)

-
-
10050 m2
-
15770484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25554174 15770484 Dziaka rolna o powierzchni 41719 ha, z przeznaczeniem w Studium pod zabudowę jednorodzinną ( częściowo z WZ) położona w atrakcyjnej i spokojnej części Nowego Miasta - Pokrzywno, zaledwie kilkanaście minut jazdy od centrum Poznania z szybkim dostępem ...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 760 990 PLN (210 zł/m2)

-
-
41719 m2
-
15523449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20461799 15523449 DZIAŁKA WŚRÓD NOWEJ ZABUDOWY, POD DOM WOLNOSTOJĄCY LUB -BLIŹNIACZY- LUBOŃ LASEK, UZBROJONA, MPZP, DACH PŁASKIDziałka o powierzchni 1242 mkw położona w cichej okolicy nowej zabudowy jednorodzinnej (okolica ul.Targowej Fabryczna.) Atutem jest położenie...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

869 400 PLN (700 zł/m2)

-
-
1242 m2
-
15516285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20288331 15516285 Działka ze słonecznym ogrodem i widokiem na tereny zieloneDZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNPRODZINNĄ Z PLANEM MIEJSCOWYM -DACH PŁASKI, UZBROJONA, LUBOŃDziałka o powierzchni 888 mkw w pod-poznańskim Luboniu, okolica ul.Targowej Fabryczna.Spokojna okolica nowe...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

625 000 PLN (704 zł/m2)

-
-
888 m2
-
15470867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19291654 15470867 Na sprzedaż  działki z obowiązującym MPZP ( planem miejscowym ) z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, położone w Biernatkach gm Kórnik, UWAGA - ostatnia działka 800 mkwŚwietna lokalizacja i bardzo dobry miejscowy plan zagospodarowania pozwolą ...

Biernatki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

290 000 PLN (363 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15425000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18268728 15425000 Możliwość zakupu innej powierzchni - zapytaj !ŁADNIE POŁOŻONY TEREN POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, Z MPZP - SKRZYNKA NA DZIAŁKACHTeren idealny pod zabudowę 2- lokalową,  jest podzielony na działki, położony w cichej okolicy miejscowości Borkowice, z łat...

Borkowice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

420 900 PLN (300 zł/m2)

-
-
1403 m2
-
15350422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16536864 15350422 WIDOKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO JEZIORA JERZYŃSKIEGO, PUSZCZY ZIELONKA, ZŁOTNICZKI GM. POBIEDZISKA Działka budowlana o powierzchni 1237 mkw położona na skraju Puszczy Zielonki, we wsi Złotniczki gminie Pobiedziska Teren położony na lekkim wzniesie...

Złotniczki (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

371 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
1237 m2
-
15266530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14234116 15266530 TEREN POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, MPZP, MIĘDZYLESIE, ROGOŹNO Oferuję urokliwie położone działki budowlane z MPZP położone niedaleko Rogoźna o powierzchni łącznej 3,4027 ha, blisko terenów zielonych jeziora Rogozińskiego.Idealny na siedlisko. Teren po...

Międzylesie (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

1 361 080 PLN (40 zł/m2)

-
-
34027 m2
-
15087213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9376823 15087213 GOTOWY DO ODBIORUDOM PREMIUM NA KAMERALNYM OSIEDLU, DUŻA DZIAŁKA 500 mkw, NOWOCZESNA LINIA, POMPA CIEPŁADom 4 pokojowy, który przez przemyślaną architekturę gdzie lokal połączony jest TYLKO łącznikiem z pomieszczeniem technicznym i WC  daje poczucie ...

Łowęcin (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

779 000 PLN (8 287 zł/m2)

4
1
94 m2
2025
15023752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7220923 15023752 ŚWIETNIE POŁOŻONY TEREN ROLNY POD LASEM, 1,4400 ha , WE WSI LISÓWKI, GMINA DOPIEWO, Oferuję urokliwie położony teren rolny z lasem w okolicy gminy Dopiewo, we wsi Lisówki. Powierzchnia całości 1,4400ha, Teren płaski, w części bez zadrzewienia. Dojazd...

Dopiewo (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

936 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
14400 m2
-