• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na wynajem Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 266

15861812 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27212944 15861812 Polecam na wynajem pow. biurową zlokalizowaną w Poznaniu -Nowe Miasto okolice ulicy Warszawskiej i Krańcowej, Nieszawskiej. Biura znajdują się w biurowcu z 2019 r Biuro o pow. 104,27 m2 typu open space - możliwość powiększenia powierzchni o dodatkowy...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 096 PLN (49 zł/m2)

11
-
104 m2
2019
15872683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27499550 15872683 DO WYNAJĘCIA miejsce postojowe naziemne nr 18 zadaszone na ogrodzonym i zamkniętym osiedlu. IDEALNE dla Twojego auta. LOKALIZACJA: Poznań Naramowice ul. Rubież. WJAZD przez bramę na pilota. Powierzchnia miejsca: 12,4 m2. WYMIARY: 2,30 m x 5,40 m. ...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

300 PLN (25 zł/m2)

11
-
12 m2
2008
15861660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27210499 15861660 Nowoczesne mieszkanie 67,43 m² 3 pokoje balkon centrum Poznania – ul. Mostowa 23ANa wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,43 m², zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku w samym sercu Poznania.Układ mieszkania:* sa...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 500 PLN (96 zł/m2)

3
-
67.43 m2
2017
14670241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2960826 14670241 WYGODNE MIESZKANIE - DOSTĘPNE OD ZARAZ !!! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 39 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1925r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 2, aneks kuchenny. Do mieszkania przynależ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (59 zł/m2)

2
-
39 m2
1925
15735903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862800 15735903 Prywatna powierzchnia biurowa dla 1-2 osoby w lokalizacji Regus Okraglak Zlokalizuj swoją firmę w Poznaniu, czyli ośrodku handlu, sportu, edukacji, technologii i turystyki oraz jednym z najbardziej sprzyjających biznesowi miast w Polsce. Z łatwością ...

Poznań (Stare Miasto), Seweryna Mielżyńskiego

2 550 PLN (319 zł/m2)

1
-
8 m2
-
15822522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26649991 15822522 Nowoczesny, klimatyzowany budynek od lat kojarzony z branżą medyczną. To tu na lekarza dowolnej specjalizacji lub fachowca z branży okołomedycznej czekają jasne, idealnie odświeżone i gustownie wykończone gabinety z możliwością wynajmu na dni. Tuż ob...

Poznań (Smochowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

550 PLN (39 zł/m2)

11
-
14 m2
-
15735894 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862801 15735894 Prywatna 3-4 - osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus OkraglakZlokalizuj swoją firmę w Poznaniu, czyli ośrodku handlu, sportu, edukacji, technologii i turystyki oraz jednym z najbardziej sprzyjających biznesowi miast w Polsce. Z łatwością d...

Poznań (Stare Miasto), Seweryna Mielżyńskiego

3 310 PLN (221 zł/m2)

1
-
15 m2
-
15410783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17921717 15410783 LOKAL UŻYTKOWY NA WYNAJEM Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą miejskiego domu, który będzie przechodził generalny remont, potrwa do 3 KW 2026r. Oferowana nieruchomość jest wyjątkowa gdyż potencjalny najemca może dostosować nieruchomość...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 PLN (34 zł/m2)

11
-
410 m2
-
15841815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26798289 15841815 Oferuję na wynajem lokal biurowy o powierzchni 85,1 m², położony na pierwszym piętrze kamienicy u zbiegu ulic Św. Marcin i Wysokiej. To propozycja dla osób szukających funkcjonalnej przestrzeni w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie miasta.LOKALIZACJ...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 600 PLN (42 zł/m2)

11
-
85.1 m2
-
15768244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25537577 15768244 BEZ PROWIZJI DLA POŚREDNIKA! BEZ CZYNSZU ADMINISTRACYJNEGO!Prezentuję ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem o pow. 57,2 m² zlokalizowanego na zielonym Sołaczu.Lokal jest usytuowany na pierwszym piętrze przedwojennego odnowionego domu w spok...

Poznań (Sołacz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (38 zł/m2)

2
1
57.2 m2
1930
15399927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17678200 15399927 Polecam ofertę wynajmu nowego mieszkania położonego na Poznańskim Piątkowie w nowo powstałym kompleksie apartamentowców ,,Początek Piątkowo wybudowany przez firmę ROBYG w pobliżu terenów rekreacyjnych- Cytadela, Jeziora Strzeszynek i...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (60 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15848502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26939930 15848502 DWA NIEZALEŻNE POKOJE PRZY UNIWERSYTECIE PRZYRODNICZYM Szukasz komfortowego i przystępnego mieszkania, które idealnie wpisze się w życie studenta? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Przedstawiamy jasne, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 3...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (58 zł/m2)

2
1
38 m2
1975