• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 305

15881984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27653796 15881984 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferuję do wynajęcia samodzielny lokal biurowy o łącznej powierzchni ok. 172,52 m²na 2 piętrze, zlokalizowany w Poznaniu, ul. Starołęcka 42d, w sąsiedztwie pętli tramwajowej.Jest to open space z wydzielony...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

10 822 PLN (63 zł/m2)

4
-
172 m2
-
15488311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19694634 15488311 ATRAKCYJNY LOKAL DOSTĘPNY OD ZARAZ !!! Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 30 m2.Lokal znajduje się w kamienicy na parterze, składają się na niego 3 pomieszczenia. Budynek wybudowany w 1895r. Stan techniczny lokalu - do wpr...

Leszno (Wielkopolskie, gm. Leszno)

2 400 PLN (80 zł/m2)

11
-
30 m2
1895
15881035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27620652 15881035 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI*** Bez Prowizji ze strony najemcy ***Lokal usłuowo - biurowo 181 m2 Top lokalizacja Parter Dostęp 24h ENG version belowDo wynajęcia lokal usługowy z wejściem z poziomu parteru, ulokowany na Parterze 1 piętr...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

15 300 PLN (85 zł/m2)

11
-
180 m2
-
15881408 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27630134 15881408 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu moduł magazynowy oferujący ok. 6 250 mkw. powierzchni magazynowej wysokiego składowania wraz z dedykowaną powierzchnią biurowo-socjalną (do wybudowania zgodnie z zapotrzebowaniem).Powierzchnia magazynowa spełni...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

104 833 PLN (17 zł/m2)

1
-
6250 m2
2024
15881267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27626495 15881267 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu moduł magazynowy oferujący ok. 1 072 mkw. powierzchni magazynowo - produkcyjną wraz z ok. 70 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej. Idealna pod lokalna dystrybucje lub rozwijający się e-commerce. Powierzchnia magaz...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

33 689 PLN (31 zł/m2)

1
-
1072 m2
2026
15881260 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27626498 15881260 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu moduł magazynowy oferujący ok. 780 mkw. powierzchni magazynowej wysokiego składowania wraz z ok. 70 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej.Powierzchnia magazynowa spełni oczekiwania najemców ceniących sobie wysoki s...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

24 905 PLN (32 zł/m2)

1
-
780 m2
2026
15881256 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27626496 15881256 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu moduł magazynowy oferujący ok. 10 908 mkw. powierzchni magazynowej wysokiego składowania wraz z dedykowaną powierzchnią biurowo-socjalną (do wybudowania zgodnie z zapotrzebowaniem).Powierzchnia magazynowa spełni...

Rawicz (Wielkopolskie, gm. Rawicz)

214 325 PLN (20 zł/m2)

1
-
10908 m2
2024
15881262 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27626500 15881262 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu moduł magazynowy oferujący ok. 2 745 mkw. powierzchni magazynowej wysokiego składowania wraz z ok. 372 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej.Powierzchnia magazynowa spełni oczekiwania najemców ceniących sobie wys...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

386 665 PLN (141 zł/m2)

1
-
2745 m2
2025
15663758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23521135 15663758 Do wynajęcia hala biurowo - magazynowa w Pile! Powierzchnia magazynowa 690 m 2 i biurowa 190 m 2 Idealna lokalizacja dla Twojej firmy - ul. Bydgoska bezpośrednio przy obwodnicy Piły! Doskonała komunikacja to kolejny atut - dostęp do drog...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

37 800 PLN (43 zł/m2)

11
-
880 m2
-
15881046 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27621541 15881046 Lokal gastronomiczny z dużym potencjałem przy ruchliwej ulicy na Osiedlu Górnym. Szukasz idealnego miejsca dla swojego biznesu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni około 70 m 2 Doskonała lokalizacj...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 500 PLN (21 zł/m2)

11
-
70 m2
-
14105881 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2421219 14105881 LOKAL HANDLOWY DOSTĘPNY OD ZARAZ ! Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 170 m2.Lokal znajduje się w kamienicy na parterze, składają się na niego 3 pomieszczenia. Budynek wybudowany w 1911r. Stan techniczny lokalu - do wprowa...

Rawicz (Wielkopolskie, gm. Rawicz)

5 900 PLN (35 zł/m2)

11
-
170 m2
1911
15881029 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27620643 15881029 Do wynajęcia lokal w Pile - parter, 32 m 2, 2 pomieszczenia, wejście z ulicy Na wynajem funkcjonalny lokal zlokalizowany w bloku przy jednej z głównych ulic Piły. Doskonała widoczność oraz bezpośrednie wejście z ulicy ( r&oacute...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 800 PLN (56 zł/m2)

11
-
32 m2
-