• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 305

15764106 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25439311 15764106 Lokale handlowo-usługowe na wynajem - mniejszy na piętrze i większy bo prawie dwustumetrowy na parterze - są niewykończone, więc najemcy mają  możliwość własnej aranżacji wnętrza!!! Sam budynek, jego elegancka architektura i funkcjonalne wnętrza speł...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

5 320 PLN (38 zł/m2)

11
-
140 m2
2025
15771920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25596734 15771920 OKAZJA!!!! MAMY ŚWIETNY LOKAL DLA OSÓB ZAJMUJĄCYCH SIĘ MAKIJAŻEM, ROBIĄCYCH RZESY, TATUAŻE, CZY TEZ DLA DIETETYKA!Gabinet ma 5m2 i jest do wynajęcia w nowoczesnym Salonie Beauty w Suchym Lesie!!! W pomieszczeniu jest okno, więc jest ono dosyć jasne!...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

900 PLN (180 zł/m2)

1
1
5 m2
2017
15763316 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25422539 15763316 Na wynajem mamy atrakcyjny lokal w Galerii w Suchym Lesie o powierzchni 28 m2,z zapleczem i co istotne z dostępem do światła dziennego. Lokal położony jest na pierwszym piętrze Galerii, ale są dwie windy z obu stron budynku. Czynsz - 70 zł nettomc ...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

2 583 PLN (92 zł/m2)

11
-
28 m2
2012
15894398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27941656 15894398 ...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 016 PLN (64 zł/m2)

11
-
16 m2
2023
15085976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9321873 15085976 ...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 195 PLN (63 zł/m2)

11
-
19 m2
2023
15860822 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27184714 15860822 Czarnków, ul. Kościuszki 29 — prestiżowa lokalizacja dla Twojego biznesu Do wynajęcia jasny, starannie utrzymany lokal usługowo-biurowy o powierzchni 30,91 m² , położony na 2. piętrze reprezentacyjnego budynku w s...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

1 200 PLN (39 zł/m2)

11
-
31 m2
-
15860820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27184712 15860820 Profesjonalna przestrzeń w centrum Czarnkowa — ul. Kościuszki 29 Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 41,97 m² , usytuowany na 2. piętrze eleganckiego budynku w centralnej części miasta. To miejsce ...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

1 600 PLN (38 zł/m2)

11
-
42 m2
-
15872431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27493208 15872431 Prezentuję ofertę najmu lokali przeznaczonych na działalność usługowo-biurową, zlokalizowanych na Rynku w Mosinie przy Placu 20 Października 26.Lokale usytuowane są na pierwszym piętrze kamienicy znajdującej się we wschodniej pierzei rynku, przy wyje...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 400 PLN (56 zł/m2)

11
-
25 m2
1995
15822065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26580583 15822065 Lokal biurowy w centrum Koła - ul. Broniewskiego (Parter) Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowo-usługowy położony w doskonałej lokalizacji w samym centrum Koła, przy ul. Broniewskiego. To idealne miejsce na Twoje biuro, gabinet lu...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

1 400 PLN (50 zł/m2)

11
-
28 m2
-
15893356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27908791 15893356 LOKAL USŁUGOWY NA WYNAJEM W CHODZIEŻY Przedmiotem oferty jest lokal usługowy znajdujący się na parterze budynku wolnostojącego Powierzchnia użytkowa ok 75 m 2 , na którą składają się 2 sale sprzedaży, 2 zaplecza socjalno-magazynow...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

2 200 PLN (29 zł/m2)

11
-
75 m2
-
15882009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27654575 15882009 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferuję do wynajęcia samodzielny lokal biurowy o łącznej powierzchni ok. 183 m²na parterze, zlokalizowany w Poznaniu, ul. Starołęcka 42d, w sąsiedztwie pętli tramwajowej.W lokalu znajduje się 7 biur-wentyl...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

12 605 PLN (69 zł/m2)

7
-
183 m2
-
15893355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27908788 15893355 DO WYNAJĘCIA ELEGANCKI LOJAL UŻYTKOWY W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI Oferujemy do wynajęcia nowoczesny i funkcjonalny lokal użytkowy po remoncie, wykończony w wysokim standardzie. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o komforcie pracy oraz estetycznym...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

2 700 PLN (45 zł/m2)

11
-
60 m2
-