• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie Rawicz Rynek

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rynek i Rawicz

Znaleźliśmy 210 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Wielkopolskie

15553585 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21050864 15553585 Piła - Śródmieście AL. PIASTÓW Atrakcyjne, ciepła i słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie, umeblowane i wyposażone (jak na zdjęciach) - blok w centrum miasta - IV piętro - 2 pokoje - aneks kuchenny - łazienka razem z wc, natrysk - SALO...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 900 PLN (53 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15838857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26732961 15838857 POLECAM NA WYNAJEM KOMFORTOWY APARTAMENT W SUPER LOKALIZACJI PRZY UL. BUŁGARSKA 59 W POZNANIU (BUDYNEK NOWY) NIE MA OPŁAT ZA POŚREDNICTWO ! OPIS MIESZKANIA: Apartament 2 pokojowy o powierzchni 49 m2 położony na 11 piętrze, w szesnastopiętrowym budynk...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (53 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15891426 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27897057 15891426 Mieszkanie na wynajem - Czarnków 34,60 m² po remoncie parter Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,60 m², położone na parterze w spokojnej części Czarnków . Lokal po remoncie, gotowy do za...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

1 500 PLN (44 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15811793 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26442613 15811793 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:2 pokojowe mieszkanie o pow. ok.35m2 w bloku na 2 piętrze przy ul Koszarowej 17 we Wrześni.Funkcjonalnie umeblowany i wyposażony-pokój z aneksem kuchennym-kuchnia ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 700 PLN (49 zł/m2)

2
-
35 m2
2008
15871725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27474635 15871725 Kawalerka o pow. 31 m2, po kapitalnym remoncie - ul. Wojciecha Bogusławskiego, idealna dla singla lub pary. Do wynajęcia polecam piękną kawalerkę położoną na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku: - po kapitalnym remoncie - wymiana okien na 3 szybowe 5 k...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 050 PLN (66 zł/m2)

1
-
31 m2
1962
15775374 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25668526 15775374 Szukasz przytulnego, w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy? To idealna propozycja dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze niskiego, kameralnego bloku i oferuje komfort, ciszę oraz świetną lokalizację – tylko 5...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (49 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15772294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25607498 15772294 Zależy Ci na bezpiecznym, monitorowanym osiedlu, dobrej lokalizacji, czystości i estetyce? Nie musisz szukać dalej – ta oferta jest dla Ciebie.Będzie idealnym wyborem dla młodej pary lub singla poszukującego komfortowego lokum w spokojnym otoczeniu, ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

590 000 PLN (15 128 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15385697 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17369922 15385697 Do wynajęcia tanie mieszkanie w kamienicy przy ul. Głogowskiej na Łazarzu..Blisko do dworca PKP, targów poznańskich i Rynku Łazarskiego.Bardzo dobra komunikacja - przystanek tramwajowy 50 m.Dookoła sklepy, lokale usługowe i gastronomiczne..Niedaleko ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (36 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15392047 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 17526060 15392047 Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny usytuowany na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, położonej w Poznaniu przy Alejach Marcinkowskiego nr 2, vis a vis budynku Sądu Okręgowego. Lokal, o powierzchni ok 240m2 składa się z 6 pokoi, 2 kuchni,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

16 800 PLN (70 zł/m2)

6
2
240 m2
1900
15391997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17524974 15391997 Oferujemy do wynajęcia 2 lokale mieszkalne usytuowane na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, położonej w Poznaniu przy Alejach Marcinkowskiego nr 2, vis a vis budynku Sądu Okręgowego. Każdy z lokali, o powierzchni ok 120m2 składa się z 3 pokoi...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 400 PLN (70 zł/m2)

3
2
120 m2
1900
15441652 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18636948 15441652 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Naramowickiej na poznańskich Winogradach. OPIS:Nieruchomość o powierzchni 44,1m2 znajduje się na VI piętrze w VI-piętrowym apartamentowcu wybudowanym przez ceni...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (54 zł/m2)

2
1
44.1 m2
2009
15568560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21527123 15568560 Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku, w samym centrum Kaźmierza. Na wynajem oferujemy nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym budynku z 2024 roku, zlokalizowanym w sercu Kaźmierza.  To lokal o powierzchni użytko...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

2 300 PLN (56 zł/m2)

2
1
41 m2
2024