• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 209

15739983 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24944958 15739983 Szukasz kawalerki na wynajem w ścisłym centrum Poznaniu? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!Prezentujemy w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w budynku ATANERA przy ulicy Ogrodowej 17 w Poznaniu - tuż przy centrum handlowym St...

Poznań (Stare Miasto), Ogrodowa

1 750 PLN (63 zł/m2)

1
1
28 m2
2000
15705914 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24290739 15705914 Do wynajęcia słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej i przyjaznej okolicy w Puszczykowie, idealne dla osób ceniących komfort.Przyszli najemcy będą PIERWSZYMI lokatorami!Lokal mieszkalny o pow. 41,34 m2 położony na drugim piętrze w jednej z najlep...

Puszczykowo, Józefa Ignacego Kraszewskiego

2 300 PLN (56 zł/m2)

2
1
41.34 m2
2021
15815978 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w bardzo dobrej lokalizacji 26568662 15815978 Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 33,85 m2 położone w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, garderoba z szafą. Dzięki wysokim sufitom mieszkanie jest bardzo przes...

Poznań (Poznań-Wilda), 28 czerwca 1956

2 000 PLN (59 zł/m2)

2
1
33.85 m2
2020
15791595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 2 pokoje na Osiedlu Korczak – Kalisz 25995880 15791595 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Korczak - KaliszDo wynajęcia nowoczesne, jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na cenionym Osiedlu Korczak w Kaliszu. Lokal został urządzony z myślą o wygodzie oraz komforcie przyszłych n...

Kalisz (Korczak) (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

1 700 PLN (36 zł/m2)

2
1
47 m2
2002
15728869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24753463 15728869 Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 56 m.kw. usytuowane na niskim parterze domu jednorodzinnego. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje - jasna oddzielna kuchnia - duża łazienka - przedpokój Wyposażone i umeblowane jak na zdjęciach. Mie...

Piła (Gładyszewo) (Wielkopolskie, gm. Piła)

2 000 PLN (36 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15812905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26548429 15812905 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIApartamentowiec z 2016 roku, dostrzeżony przez środowisko architektów i krytyków oraz instytucje jak np. Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki.Mieszkanie idealne dla osoby pracującej lub pary, ceniącej dob...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 900 PLN (69 zł/m2)

2
-
42 m2
2016
15771975 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25597805 15771975 Do wynajęcia 3 pok. mieszkanie PoznańJeżyce.Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego, nietuzinkowego, 3-pokojowego mieszkania o pow. 64m2, w doskonałej lokalizacji - JeżyceOgrody.BUDYNEK I LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowane jest w...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 900 PLN (45 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15805676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26314120 15805676 Do wprowadzenia od zaraz. B ez czynszu do administracji. Kawalerka, WildaDębiec (blisko tramwaju i autobusu). Przystanek tramwajowy: "Wspólna" kierunek PKM Dębiec W cenie najmu: Internet (Orange), możliwo...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 800 PLN (75 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15657035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23423155 15657035 NA WYNAJEM, UJŚCIE Na wynajem mieszkanie w Ujściu na osiedlu Górnym o powierzchni 47,20 m 2 . Mieszkanie 2- pokojowe w bloku położone jest na IV piętrze z balkonem z pięknym widokiem. Nieruchomość odświeżona, wyposażona w ...

Ujście (Wielkopolskie, gm. Ujście)

1 300 PLN (28 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15803090 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26285842 15803090 Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, po generalnym remoncie w zeszłym roku, zaprojektowane przez MIZO DESIGN. Dostępne od 01.12.2025, położone w spokojnej, zielonej okolicy na os. Lotnictwa Polskiego, Wola (Poznań). Idealne dla osób ceni...

Poznań (Ogrody) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15808675 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26400174 15808675 Szukasz mieszkania na wynajem w Koninie z łatwym dostępem do najważniejszych punktów miasta? Ta oferta może Cię zainteresować!Polecam na wynajem przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na siódmym piętrze budynku z dwiema windami. Lokal łączy ...

Konin (Wielkopolskie, gm. Konin)

1 900 PLN (36 zł/m2)

3
1
52.7 m2
-
15729290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24759646 15729290 Zamieszkaj w sercu Koła. Oferujemy na wynajem zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m², położone na 3. piętrze w budynku w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja dla singla lub pary, którzy szukają komfortu i doskonałej lokalizacji. ...