• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 567

15888749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823326 15888749 Do wynajęcia pokój jednoosobowy w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla osób studiujących lub pracujących. Nowy Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości ! Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest meble: sofę rozkładaną z pojemnikiem n...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 PLN (128 zł/m2)

11
-
9 m2
1983
15888750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823327 15888750 Do wynajęcia pokój w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla pary lub singla osób studiujących lub pracujących. Pokój wolny od zaraz Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest w nowoczesnym stylu oraz w nowe meble: sofę rozkładaną z pojemnikiem na ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 PLN (115 zł/m2)

11
-
10 m2
1983
15822540 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26616102 15822540 POLECAM NA WYNAJEM KOMFORTOWY APARTAMENT W SUPER LOKALIZACJI PRZY UL. BUŁGARSKA 59 W POZNANIU (BUDYNEK NOWY) NIE MA OPŁAT ZA POŚREDNICTWO ! OPIS MIESZKANIA: Apartament 2 pokojowy o powierzchni 49 m2 położony na 11 piętrze, w szesnastopiętrowym budynk...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (57 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15888690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27820827 15888690 Polecam do najmu rewelacyjne mieszkanie 2 pokojowe położone w nowym budynku na nowym skończonym osiedlu przy piekarni w Fałkowie. Lokal w pełni wykończony i umeblowany - wyposażenie widoczne na zdjęciach. Salon z aneksem kuchennym, osobna sypialn...

Fałkowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

1 500 PLN (50 zł/m2)

2
1
30 m2
2026
15846388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26884633 15846388 najładniejsze mieszkanie w Poznaniu :)  Jeżyce - Goplana - ul. Św.Wawrzyńca 13  wyjątkowy apartament z miejscem postojowym oraz pom, gospodarczym  powierzchnia 43 m2 : salon , otwarta kuchnia , sypialnia , łazienka , taras ,  miejsce postojowe w hali...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (63 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15829357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26626472 15829357 BEZ PROWIZJI OD NAJEMCY!Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,60 m², położone na parterze budynku przy ul. Stefana Batorego we Wrześni.Układ mieszkania:- przestronny salon z wyjściem na balkon,- ustawna sypialnia,- oddzielna kuchn...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 550 PLN (36 zł/m2)

2
1
43.6 m2
-
13842742 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 2147117 13842742 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA BEZPOŚREDNIA!!!Dzień dobryPrzedstawiam do wynajęcia Apartament który znajduje się w: PLEWISKACH PRZY ULICY FABIANOWSKIEJ 76 Oferta ekskluzywnego i bardzo komfortowego apartamentu wykonanego z wysoki...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 500 PLN (32 zł/m2)

5
-
140 m2
2013
15877514 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27571120 15877514 Na wynajem plac o powierzchni ok. 1400m2 wraz z pawilonem biurowo-socjalnym (28m2), zlokalizowany na terenie obiektu produkcyjno- magazynowego przy ul. Starołęckiej. Do wynajęcia od sierpnia ( termin do uzgodnienia). Teren posesji zagos...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 999 PLN (5 zł/m2)

11
-
1400 m2
-
15878283 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka budowlana 27592262 15878283 Na wynajem plac o powierzchni ok. 1400m2 wraz z pawilonem biurowo-socjalnym (28m2), zlokalizowany na terenie obiektu produkcyjno- magazynowego przy ul. Starołęckiej. Do wynajęcia od sierpnia (termin do uzgodnienia). Teren posesji zagosp...