• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 565

15735894 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862801 15735894 Prywatna 3-4 - osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus OkraglakZlokalizuj swoją firmę w Poznaniu, czyli ośrodku handlu, sportu, edukacji, technologii i turystyki oraz jednym z najbardziej sprzyjających biznesowi miast w Polsce. Z łatwością d...

Poznań (Stare Miasto), Seweryna Mielżyńskiego

3 310 PLN (221 zł/m2)

1
-
15 m2
-
15410783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17921717 15410783 LOKAL UŻYTKOWY NA WYNAJEM Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą miejskiego domu, który będzie przechodził generalny remont, potrwa do 3 KW 2026r. Oferowana nieruchomość jest wyjątkowa gdyż potencjalny najemca może dostosować nieruchomość...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 PLN (34 zł/m2)

11
-
410 m2
-
15869235 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27404556 15869235 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSamodzielny Dom dla Pracowników – 77 m² Centrum SwarzędzaDoskonała baza noclegowa 3 pokoje Świetny dojazdProponujemy do wynajęcia wolnostojący dom o powierzchni 77 m², zlokalizowany w samym centrum Swar...

Swarzędz (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

4 500 PLN (58 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15841815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26798289 15841815 Oferuję na wynajem lokal biurowy o powierzchni 85,1 m², położony na pierwszym piętrze kamienicy u zbiegu ulic Św. Marcin i Wysokiej. To propozycja dla osób szukających funkcjonalnej przestrzeni w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie miasta.LOKALIZACJ...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 600 PLN (42 zł/m2)

11
-
85.1 m2
-
15768244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25537577 15768244 BEZ PROWIZJI DLA POŚREDNIKA! BEZ CZYNSZU ADMINISTRACYJNEGO!Prezentuję ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem o pow. 57,2 m² zlokalizowanego na zielonym Sołaczu.Lokal jest usytuowany na pierwszym piętrze przedwojennego odnowionego domu w spok...

Poznań (Sołacz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (38 zł/m2)

2
1
57.2 m2
1930
15399927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17678200 15399927 Polecam ofertę wynajmu nowego mieszkania położonego na Poznańskim Piątkowie w nowo powstałym kompleksie apartamentowców ,,Początek Piątkowo wybudowany przez firmę ROBYG w pobliżu terenów rekreacyjnych- Cytadela, Jeziora Strzeszynek i...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (60 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15848502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26939930 15848502 DWA NIEZALEŻNE POKOJE PRZY UNIWERSYTECIE PRZYRODNICZYM Szukasz komfortowego i przystępnego mieszkania, które idealnie wpisze się w życie studenta? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Przedstawiamy jasne, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 3...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (58 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15697757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 24136263 15697757 Piła os. Podlasie HALA magazynowa z częścią biurową i z zapleczem o łącznej powierzchni około 200 m.kw. Nieruchomość nadaje się pod działalność: - magazynową, - handel hurtowy, - usługi, itp. Część magazynowa budynku o pow...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

4 000 PLN (19 zł/m2)

11
-
210 m2
-
15721427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Restauracja, pensjonat, punkt handlowo usługowy 24604554 15721427 Zapraszam Państwa na prezentacje, lokalu usytuowanego przy trasie Września - Konin na wysokości Węgierek. Miejsce to spełniało funkcję restauracyjno-eventową z fajnym zapleczem gastronomicznym plus osiem pokoi na piętrze dla dyspozycji gości. Duży pa...

Węgierki (Wielkopolskie, gm. Września)

12 000 PLN (19 zł/m2)

12
-
626 m2
2000
15348027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę magazyny, plac, działka lub wspólnik 16455783 15348027 Oferujemy na wynajem powierzchnie magazynową z możliwością eksploatacji maszyn lub kadry przeszkolonej do procesów produkcyjnych. Powierzchnia do dyspozycji od 250m2 w lokalizacji podmiejskiej: Sobiesiernie. Do dyspozycji maszyny: prasy hydrauliczne,...

Sobiesiernie (Wielkopolskie, gm. Września)

3 500 PLN (12 zł/m2)

7
-
290 m2
-
15772325 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal centrum 63m2 usługi biura gastronomia sklep 25609219 15772325 Oferuje Państwu lokal handlowo-usługowy w centrum Wrześni przy deptaku na ul. Warszawskiej. Miejsce Usytuowane w ciągu komunikacji miejskiej czyli ruchliwej ulicy będącej sercem miasta. W pobliżu restauracje i cukiernie, deptak przyciągają lokalnych ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

3 200 PLN (51 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15855958 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27081948 15855958 M I E S Z K A N I EPolecam do wynajęcia 2-pokojowe, wyremontowane i urządzone mieszkanie na poznańskich Ratajach. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku bezpośrednio przy Ryneczku Jagiellońskim (targowisko, małe sklepiki, pasaż handlowy) i składa się...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (61 zł/m2)

2
1
36 m2
-